שְׁאֵלָה:
האם אוכל להשתמש בכל סוג של דלעת לפאי דלעת?
lomaxx
2010-07-10 18:14:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאני מכין פאי דלעת, האם זה משנה באיזה סוג דלעת אני משתמש? האם הזנים הספציפיים שמתאימים יותר לפשטידות או שאני יכול פשוט להשתמש בדלעת כלשהי?

אני משתמש בדלועי בלוט. מכין פשטידה טעימה יותר. גם האברד טוב. אף פעם אי אפשר לדעת אם הדלעות הקטנות האלה גודלו לבישול, או פשוט הגיעו מהקצה הלא נכון של שורה במכתש דלעת.
שתיים תשובות:
#1
+14
papin
2010-07-10 23:56:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול להשתמש בכל מיני דלעות ודלעות ( Cucurbita moschata או Cucurbita pepo אפשר לקרוא או, תלוי במגוון) כדי להכין פשטידה. הסוגים של ליל כל הקדושים עשויים להיות לא הבחירה הטובה ביותר: הם נוטים להיות מחוטקים, לא מתוקים במיוחד, ולעיתים מטופלים בהם יותר מדי בחומרי הדברה. במקום זאת חפשו את הזנים הקטנים (בסביבות 5 ק"ג) הנקראים סוכר, פאי ארוך או טריקסטר.

כשמכינים את פירה הדלעת לפשטידה מאפס חשוב להתמודד עם תכולת המים של הדלעת. . לאחר ש אופים, מצננים ומעבירים את הדלעת, יתכן שתצטרכו להשתמש בבד גבינה כדי לסחוט את הפירה.

אני ממליץ על העצה להתרחק מהדלעות בסגנון ג'ק-או-פנס וללכת על הדלעות הקטנות יותר "פאי". ואתה * בהחלט * רוצה לתת למחית הדלעת לשבת במסננת או מסננת כמה שעות לפני השימוש.
נתתי לפירה להתייצב במסננת למשך יומיים להתנקז. אפיה היא באמת הדרך לבשל את הדלעת
#2
+4
bmargulies
2010-07-10 18:21:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

העצה היא להישאר ברורים מאלה ש מכוונים במיוחד ליל כל הקדושים. לקירוב ראשון, אם אתה מוצא את זה במכולת, זה טוב.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...