שְׁאֵלָה:
מהם היתרונות והחסרונות של אחסון לחם במקומות שונים?
thelsdj
2010-07-10 00:30:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדוע כדאי לי / לא לאחסן את הלחם שלי במקרר / במקפיא / ארגז לחם / שקית ניילון / וכו '?

אחת עשרה תשובות:
#1
+19
Daniel Moura
2010-07-10 00:37:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אחסון לחם במקפיא תוכלו לאחסן מספר ימים ולשמור עליו רך.

לאכילה, הוציאו מהמקפיא והכניסו לתנור.

שכחתי לגמרי לשמור על לחם במקפיא. אני אגוז כריך כזה שלעתים נדירות אני צריך לעשות זאת יותר. תשובה טובה.
אנו שומרים לחם בקופסה אטומה במקפיא ומפשירים אותו במיקרוגל עטוף בבד נקי. זה סופג את כל הלחות שמשתחררת בתהליך ההפשרה ושומר על כך שהלחם יהפוך לספוגי.
כל שבוע אני קונה לחם פרוס אחד ומכניס למקפיא. כל בוקר אני מכין את גבישי החול שלי עם גבינה, תוך שימוש בפרוסות הלחם הקפואות, ולוקח אותם לעבודה. במהלך ארוחת הצהריים הלחם הופשר וטעמו ממש טרי.
#2
+15
Al Crowley
2010-07-20 17:51:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לחם במקפיא יישאר אכיל לאורך זמן. הקפאה גם לא משפיעה הרבה על מרקם הלחם. החיסרון הוא שעליכם להפשיר או לצלות את הלחם לפני שתוכלו לאכול אותו.

לחם במקרר יימשך זמן רב יותר מבלי להתיישן או לעבור עובש. החיסרון הוא שמרקם הלחם משתנה כשהוא בקירור. אני שם לב לזה לא מעט, אבל נראה שאשתי לא.

פלסטיק היא דרך טובה להחזיק לחם על השיש, אבל אתה רוצה לוודא שהוא קריר לגמרי לפני שעוטפים אותו. אם הלחם עדיין חם, הפלסטיק ילכוד את אדי המים הנמלטים והלחם יתפשט.

יש לאפשר לחם טרי חם להתקרר (לפחות בעיקר) על השיש או בשטח פתוח תיק. ברגע שזה בעיקר מגניב, שקית נייר היא דרך טובה לשמור עליו אם אתה צריך להכניס אותו למשהו. כל מים שנותרו שייצאו מהלחם לא יצטברו על פני הלחם כפי שהם היו מאוחסנים בשקית ניילון.

עבור לחם אומן, אני בדרך כלל עוטף אותו בנייר אלומיניום ו לשמור אותו על השיש. אין לי שום סיבה להאמין שזה איכשהו טוב יותר משיטות אחרות. זה הולך להתיישנות אחרי כמה ימים, אבל אם הוא לא נאכל עד אז נקנח אותו או נכין פרנץ 'טוסט לארוחת הבוקר.

#3
+5
Bonnie
2012-03-29 13:41:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לחם מעופש במקרר כשאתם מאחסנים אותו בטמפרטורת הגניבה המהירה ביותר. הלחות נודדת בעמילן מתאי אלפא לתאי בטא. לעולם לא כדאי לאחסן לחם במקרר. תאמין לי בעבר הייתי אופה וזה היה אחד הדברים הראשונים שלמדנו בקולג 'בטכנולוגיית אפייה. המקרר יעכב עובש אך חסר טעם אם הוא מיושן. אתה יכול להכניס את הלחם לתנור לזמן קצר אשר יעביר את הלחות זמנית חזרה להחזרת הרעננות.

מה זה "גניבת טמפרטורה"? האם זו שגיאת הקלדה ל"עמידה "?
#4
+4
txwikinger
2010-07-10 00:39:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הטובה ביותר לאחסן לחם שמצאתי היא במיכל אבן טוב השומר על האוויר. מיכל האבן מרחיק את הלחם מאור ושומר על הלחם בטמפרטורה רגילה. זה גם מרחיק עובש טוב מאוד, במיוחד כאשר שוטפים אותו מדי פעם עם מיץ לימון מדולל או חומץ.

#5
+3
cyberzed
2010-07-10 00:34:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה לוקח את "rugbrød" הדני (אני חושב שהגרסה האנגלית הקרובה ביותר היא לחם שיפון) ... זה נהיה טעים קשה, יבש ומשעמם אם תשים אותו במקרר, אם כי הוא יוכל לשמור של התבנית עוד זמן מה.

#6
+3
McKenzieG1
2010-07-18 00:47:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המקפיא הוא המקום הכי טוב לאחסן בו לחם שרוצים להחזיק יותר מיום-יומיים (תלוי בלחם - בגטים שומרים על טריות במשך שעות בלבד, מחמצת רב-דגנים להרבה יותר זמן). תשאבי את האוויר מהתיק כדי שלא ייקפא, ופרוס לפני ההקפאה אם ​​אתה רוצה להשתמש בו לפי הנתח. כמה שניות במיקרוגל והנתח שהוקפא בעבר יהיה במצב טוב מאוד. זה לא יעבוד טוב גם למשהו ממש קרום - הקרום יאבד את הקראנץ 'שלו - אבל אתה באמת לא יכול לשמור על לחם קרום ארוך ולא משנה מה אתה עושה.

אל תשמור לחם במקרר. זה יישן וישקק במהירות.

אני לא מסכים לגבי המקרר. הלחם יתעצב מהר יותר בטווח החדרים. המקרר אכן משנה את מרקם הלחם במהירות, גם אם עדיין לא הספיק להתיישן.
גם אני חשבתי שזה מוזר, למה זה יתעצב במהירות במקרר. אין ספק שזה חייב להחזיק מעמד זמן רב יותר שם מאשר בטמפרטורת החדר?
#7
+2
Nadine Orlie Abensur
2013-10-08 12:53:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הטובה ביותר לאחסן לחם, כולל בגטים, היא במקפיא שבו הוא יכול לשמור במשך חודשים. מחממים מחדש על ידי הכנסת ישר לתנור חם מהמקפיא. הלחם יתפוגג ויהיה כאילו שאפיתם אותו זה עתה. לחם שעברו מעט התיישנות ניתן להרטיב מעט במים לאורך כל הדרך ולהכניסם לתנור חם בכדי להפריך. לעולם אל תאחסן בפלסטיק אם הדבר אפשרי. שקית נייר חומה עבה תשמור עליה די טרייה על השיש למשך כמה ימים. אם לא עוברים כיכר כל כך מהר, כדאי להקפיא חצי.

#8
+1
Jacob R
2010-07-10 00:34:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תמיד שמרתי את הלחם שלי בארון או מגירה יבשים וחשוכים. הייתי מניח שקופסת לחם תשיג את אותו הדבר. לחם המאוחסן כך בדרך כלל החזיק מעמד שבועיים לפני שהעובש אפילו מתחיל לגדול.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא לשמור את הלחם שלכם מאוחסן בצורה אטומה. אם לא, אתה מסתכן שהלחם שלך יתייבש מהר יותר.

הניסיון שלי עם שמירת לחם במקרר מביא ליציקה מהירה יותר ולייבוש לחם.

מעולם לא מצאתי לחם שיהיה מעוגל במקרר. בהחלט הופך מיושן מהר יותר.
#9
+1
BarrettJ
2010-07-10 01:02:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המקום האהוב עלי לאחסן לחם הוא בפה / בבטן: P

בנימה רצינית: ניסינו לאחסן אותו במקומות שונים ונראה שלכל אחד מהם יש מספיק חסרונות (יחד עם כמה אנחנו נהנים מלחם טוב וטרי) שהחלטנו שכדאי פשוט לקנות ולהכין אותו בתדירות גבוהה יותר מאשר לנסות לשמר אותו זמן רב יותר.

#10
  0
Peasantmama
2019-05-06 19:36:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אופה לחם לעיתים קרובות ומאחסן אותו זקוף בקצה החתוך על קרש הלחם שלי. זה כיכר קרום והקרום יהיה רך אם יעטוף אותו. זה לא נמשך זמן רב בבית שלנו ולכן אחסון לטווח ארוך אינו מהווה בעיה. יש דרך לשחזר את החלק החיצוני הפריך אם אתה חייב לעטוף אותו בניילון. מחממים תנור לחום של 375 מעלות צלזיוס. בוזקים מעט מים על הכיכר או טופחים עליו ביד רטובה. מניחים על מתלה התנור האמצעי למספר דקות. זה יהיה פריך כמעט כמו כשהוא היה טרי, אבל בטח היה לו קרום פריך מלכתחילה. זה לא עובד על המוך מהסופרמרקט.

#11
-4
user20516
2013-10-01 03:45:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לחם נמשך זמן רב יותר מחוץ למקרר.

בסביבות חמות ולחות, לחם בחנות בדרך כלל יפתח עובש לאחר יום או יומיים בלבד בטמפרטורת החדר.
לחם מתעקם לעיתים קרובות מהר יותר בטמפרטורות בקירור, אולי זה מה שמכונה?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...