שְׁאֵלָה:
איך אוכל למנוע ממריחת עוגות מרנג ליפול?
Shog9
2010-07-10 02:36:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין שום דבר טוב יותר אחר הצהריים של הקיץ החם מאשר פרוסת פשטידה קרה ... ושום דבר לא אומר "קיץ" כמו מרנג נפוח גדול ומעליו מעל לוח ריבס / לימון / בננה.

לצערי, שלי לא הסתדר ככה. הם נאפים יפה, אך נופלים תוך חצי שעה מהאפייה.

אני מקציף חלבוני ביצה מעורבבים עם 1/8 כפית קרם טרטר (לביצה) עד שהם מגיעים לשיאים רכים, ואז מערבבים פנימה כף אחת של סוכר (לביצה) תוך המשך פעימה עד שהיא נוקשה - ואז מורחים על מילוי הפאי החם ואופים 10-15 דקות בחום של 400F. גודל הציפוי מכפיל את עצמו ואז נופל כשהוא מתקרר, ומסתיים קצת פחות מרשים ממה שהתחיל.

יש הצעות?

ראה דומה: http://cooking.stackexchange.com/questions/748/making-my-meringues-form-peaks
אפשר להשתמש במיץ לימון. המיץ נתן לחלבון הביצה להתנפח ואמור להפוך את המרנג ליציב יותר. אף פעם לא ניסיתי את זה בעצמי.
ראה הערות בעייתיים עבור pav http://cooking.stackexchange.com/questions/9860/what-is-the-best-way-to-making-a-great-pavlova-base
ארבע תשובות:
#1
+5
Mike Sherov
2010-07-11 01:21:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן אירוני, זה יכול להיות בדיוק בגלל שאתה מנסה ליהנות מהמרנג ביום חם שגורם לו להתפוגג כל כך מהר. מרנג רגיש ביותר ללחות ויום לח יכול להרוס את נפח המרנג שלך. עדיף להכין מרנג ביום יבש.

עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להשיג יציבות טובה יותר:

  1. השתמש בביצים רעננות יותר.
  2. השומנים הם האויב. וודאו שיש לכם אפס חלמון בתערובת. כמו כן, הימנע ממגע ידיים, מכיוון שהשמנים שלך יכולים להשתפשף.
  3. וודא שהסוכר מומס לחלוטין, כי אחרת הוא מושך לחות.

בהצלחה!

ומכיוון ששומנים הם בעיה כזו, סביר להניח שתיתקל בבעיות בקערות פלסטיק (שעשויות משמן וקשה מאוד להסיר שמן). כדאי להיצמד למתכת או לזכוכית בעת הקצפת חלבונים.
למעשה זה הוכח באופן מוחלט למדי כי חלמונים במרנג שלך אינם מהווים בעיה אם אתה משתמש במכונה כדי להקציף אותם. הסיבה שבגללה שומן מהווה בעיה נובעת מהימים שאנשים הכו ביד; לא קיבלת מספיק גזירה מהר מספיק כדי למנוע את הבעיות בשומן.
#2
+5
Mien
2011-04-29 18:28:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Piet Huysentruyt (שף בלגי מפורסם) ממליץ לשבור ולפצל את הביצים שלך, לשמור את החלבונים במקרר במשך יום-יומיים, להוציא אותם ולהשתמש בהם אם הם מגיעים לטמפרטורת החדר.

וכן, במרנג, לחות היא האויב שלך! זה יכול לעזור לך, אם אתה אופה את המרנג, לשים כף עץ בין דלת התנור שלך, כדי שהלחות המאודה תוכל לברוח דרך הפתח הצר.

משדר זאת. כשהייתי עוזר לשף הקונדיטור שלנו להכין מקרונים, תמיד הצענו את דלת התנור פתוחה כדי להסיר לחות. עכשיו אני עושה את זה בכל פעם שאני מכין מרנג.
#3
+2
JustRightMenus
2010-08-01 02:22:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני נאבק עם אותה בעיה; אם אני משמיט את קרם האבנית (או עמילן התירס), הוא נשאר נחמד ורך, בלי ליפול. כמובן, אז יש לי את הבעיה שהוא "בוכה", כפי שנדון כאן.

#4
+1
drakesque
2011-11-25 06:17:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נתתי לפשטידה להתקרר לפני שתמלא את המרנג ואפייה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...