שְׁאֵלָה:
האם ניתן לבשל עוגת גבינה ללא מחבת מעיין?
Ryan Elkins
2010-07-10 04:42:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין לי מחבת קפיץ אבל צפיתי בתוכנית שבה נראה שהם מבשלים את עוגות הגבינה שלהם במחבתות רגילות. האם זה אפשרי או שפשוט לא שמתי לב שהם אכן מחבתות מעיין?

אני אוהב עוגת גבינה אבל אין לי באמת מקום להוסיף עוד תבנית מיוחדת למטבח, כך שכל חלופה תהיה כדאי לשקול.

הכוונה היא לעוגת גבינה אפויה מסורתית.

שבע תשובות:
#1
+13
Elizabeth Schechter
2010-07-10 06:45:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אלטון בראון אומר לעולם לא לבשל עוגת גבינה בתבנית קפיצית. הוא משתמש בתבנית רגילה ומרפד אותה בנייר אפייה כדי שעוגת הגבינה לא תידבק לתחתית.

למישהו במקרה יש מספר פרק בשביל זה? (אני מניח שאם אלטון בראון אמר את זה, זה היה באוכלים טובים בשלב מסוים ...)
פרק EA1E04 - שכותרתו עוגת גבינה (לפחות, כך כתוב באתר רשת המזון.
למעשה, הוא אומר שהוא מבשל עוגות גבינה מלוחות בתבנית קפיצית, אבל הוא לא דיבר כל כך הרבה.
הצרה עם עוגת גבינה, תמליל בכתובת: http://www.goodeatsfanpage.com/Season5/Cheesecake/CheesecakeTranscript.htm
@Michael מתי הוא אמר את זה? הוא השתמש בתבנית רגילה והניח אותה בתוך אמבט מים כדי לחלק את החום באופן שווה. אני זוכר שהוא אמר לעולם אל תשתמש בצורת קפיץ.
@Chris ראה את התמליל @Joe שפורסם. חפש אביב.
האם כאשר משתמשים בתבנית רגילה ואמבט מים, האם הוא פשוט חותך את העוגה בתוך אותה תבנית או שיש איזשהו טריק להוציא אותה מהתבנית?
http://youtu.be/L-rLiYl-b1 הנה הסרטון עבור אוכלים טובים
דודו של אבי היה בעל מאפייה בברוקלין ופעם בשבוע הכין 16 עוגות גבינה בתבניות מעיין. הציטוט של אלטון גורם לזה להישמע שזה דבר רע להשתמש בצורת האביב ... לא נכון !!! ציפוי תבנית אחרת בנייר אפייה אינו משתלם ... הדברים אינם זולים וגם מרכיבי עוגת גבינה. כנראה שלא לגמרי קשור למחבת כמו המתכון של דודי, אבל מעולם לא טעמתי עוגת גבינה בשום מקום ליד שלו.
@Terry יעילות עלות לאדם פרטי שאופה עוגת גבינה אחת שונה ממאפייה שמכינה 16 בשבוע. ה- OP לא שואל אם זה טוב יותר מנקודת עלות, רק שואל אם אפשר לעשות ... וזה בהחלט.
#2
+7
Christian
2012-02-19 23:28:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני תמיד מכינה את שלי בתבנית עוגות אנודיזה אנודיזית בגודל 9X3 " Fat Daddio. אתה יכול לקנות סיבובי קלף מוכתמים בתחתית ותוכל לחתוך רצועת קלף בגודל 30x3" את דפנות התבנית (אני מסדרת את כל העניין - עושה את זה קל יותר, ונקייה יותר - נראית מושלמת כשתסיים). אני משתמש בקריסקו כדי "להדביק" את רצועת 30 x 3 לעצמה (לא את התבנית), כך שאני לא צריך להחזיק אותה במקום כשמזג ​​את הבלילה.

המפתח הוא לאחר שהוא מוגדר זמן רב במקרר (לפחות 8-9 שעות), כדי לכסות את החלק העליון גם בקלף, ככה כשאתה מעביר אותו זה לא משבש את למעלה בכלל. ואז פשוט השתמש במשהו כדי להקפיץ אותו. אני משתמש בעוגת קרטון עגולה, ו"קופץ "את דפנות ותחתית התבנית ביד או בידית סכין חמאה, זה לוקח קצת תרגול. אולי תרצה להריץ את הסכין סביב המחבת בחלקה החיצוני של רירית הקלף, זה עוזר. תוריד את הקלף מהעוגה והעיף אותה חזרה על כל מה שאתה רוצה להגיש עליו.

נהגתי לעשות צורת קפיץ, אבל ברגע שאקבל את העניין, לעולם לא אחזור; זה מייצר תוצאה סופית טובה בהרבה. ותוכלו גם להפוך אותו לגבוה יותר מכיוון שתבנית עוגה רגילה מעט עמוקה יותר מרוב צורות הקפיץ באותו הקוטר.

#3
+5
Elliot JJ
2010-08-12 10:50:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן לבשל אותו בתבנית רגילה. אפילו מחבת טפלון ללא נייר קלף זה בסדר. פשוט חותכים את זה כמו בראוניז. בהחלט תצטרך לכוונן את זמני הבישול בהתחשב בעוגת הגבינה שלך שהיא הרבה פחות עבה, אך היזהר מכך, במיוחד אם תנסה להוסיף שכבת בראוניז.

אם אתה מתחיל להכין עוגות גבינה באופן קבוע. עם זאת, אני ממליץ בחום על מחבת קפיצים משלוש סיבות:

1) זה יותר מסורתי ומשפר את המצגת

2) זה סטנדרטי, כך שהוא תואם יותר למתכונים

3) ניתן להכניס צורה קפיצית ביתר קלות לאמבט מים, שהוא IMO, הטוב ביותר מכל השיטות להכנת עוגת גבינה. (ואם הוא מוקף בזהירות בנייר כסף, הוא נדלף לעיתים נדירות, וגם אם הוא עושה זאת הקרום יספק הגנה מסוימת)

אתה יכול גם פשוט לקבל תבנית עוגה עמוקה יותר כדי להכיל את עומק ואמבט המים.
#4
+5
Eruanion Nolaquen
2017-11-12 07:29:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא, אינך זקוק לתבנית קפיצית. אני מכין כל הזמן עוגות גבינה מלוחות ומתוקות. אתה גם לא תמיד צריך אמבט מים, או קרום. שיטת הבישול של אלטון בראון היא ככל הנראה אחת הטובות ביותר, רק מחבת רגילה, באמבט מים, או בלי, לבשל בשעה 225-250 למשך שעה, ואז לכבות את התנור ולתת לעוגת הגבינה לשבת בתוכה שעה נוספת. ואז שולפים ומצננים.

ברוכים הבאים לייעוץ מנוסה! אתה נדיר. תשובה ראשונה ב- Stack Exchange והיא טובה. לקח לי כמו 10 תשובות לתפוס את העניין. עיין במרכז הסיור והעזרה שלנו אם יש לך שאלות. אני מקווה לראות אותך שוב!
#5
+3
user33210
2015-02-12 16:44:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מניסיוני, עוגת הגבינה הטובה ביותר עשויה בתבנית פיירקס מזכוכית, 9 או 10 אינץ ', אם אתה יכול למצוא אותה או קרוב לוודאי שיהיה לה או לאמא שלך או לסבתא שלך או לדודה שלך. אופים אותו על 300 מעלות, מכינים קרום קרקר של גראם משלכם עם חמאה לא מלוחה, וניל וסוכר, תוך שימוש בגבינת שמנת של 16 עד 24 גרם, 2 עד 3 ביצים, חצי עד שלוש כוסות סוכר, וניל אמיתי, מיץ לימון טרי, אפוי 40 עד 60 דקות תלוי בתנור שלך, על המדף, ואז, הוצא מהתנור, תן להתקרר 10 דקות, מלא שמנת חמוצה, וניל, תערובת סוכר, הכניס לתנור 5 דקות נוספות, תן להתקרר להשלים, לכסות, לשים במקרר לפחות 12 שעות. מגישים עירומים לגמרי, בבקשה אל תהרסו עם תוספות ותיהנו. היופי הוא טעם עוגת הגבינה, לא איך שהיא נראית אלא איך קנאי עוגת גבינה אוכל בסופו של דבר את כל העניין. בלי תבנית קפיצית, בלי קלף, רק צלחת פאי עגולה מזכוכית פיירקס, ישנה כמו הגבעות שאני מקווה שיש לך ואין מרחץ מים. אופס, אני פשוט גם נתתי לך קבלה פשוטה ומבוקשת מאוד. תהנה

#6
+2
Joshua Engel
2016-12-13 22:27:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנוסף לתבניות קפיצים, יש גם מחבתות שאינן קפיצות נשלפות, למשל:

https://www.amazon.com/Ateco-Aluminum-Removable-Bottom- 3 אינץ '/ dp / B000FEM2XO

בשימוש, הם נראים כמו תבניות עוגה רגילות. הם פשוטים יותר להכנה ושימוש והם לא נשחקים. רוב המאפיות המסחריות משתמשות בהן ולא בתבניות קפיציות.

החיסרון הוא שהן דולפות ביתר קלות, מכיוון שהתחתית אינה נעולה במקום. זה בסדר בעוגת גבינה: הקרום ימנע את דליפת המילוי (והמילוי בדרך כלל סמיך מדי מכדי לדלוף הרבה). הם לא מתאימים לבישול באמבט מים - אלא אם כן אתה עוטף אותם בנייר אלומיניום, מה שבכל זאת אתה אמור לעשות עבור תבניות בצורת קפיץ.

הם עדיפים על תבניות עוגה רגילות לעוגת גבינה ו עוגות אחרות שבריריות מכדי להתהפך, מכיוון שאתה יכול פשוט להקפיץ אותן בסיום, ואינך צריך להתעסק עם קפיץ. אם הם לא הפכו את העוגה כדי להסיר אותה, ייתכן שהם השתמשו בתבנית תחתונה נשלפת.

#7
  0
kim
2018-02-16 03:14:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני עושה הרבה אפייה, החל מקאפקייקס ועד עוגות גבינה, אבל דבר אחד שאני נאבקת בו הוא להוציא את עוגות הגבינה מתבנית רגילה ואפילו מתבנית זכוכית. גיליתי שאפשר לחמאה את המחבת לפני שעושים בה משהו ואפשר להפוך את עוגת הגבינה והיא יוצאת יפה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...