שְׁאֵלָה:
מהי הטמפרטורה הפנימית שאליה צריך לבשל סטייק לנדיר / בינוני נדיר / בינוני / טוב?
Ryan Olson
2010-07-10 00:10:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי רוצה לדעת מתי להוריד את הסטייקים שלי מהגריל ולבקש את כולם.

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+20
BarrettJ
2010-07-10 00:14:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Extra-נדיר: 125F (52C) ​​

נדיר: 135F (57C)

בינוני-נדיר: 145F (63C)

בינוני : 160F (71C)

היטב: 170F (77C)

הערה: USDA אינם מומלצים במיוחד ונדיר יותר

שים לב, אתה רוצה להסיר סטייקים מהחום כאשר הם נמצאים בערך 5 מעלות מתחת לטמפרטורה שאליה אתה מכוון. החלק החיצוני של הסטייק ימשיך לבשל את החלק הפנימי של הסטייק בזמן שהוא יושב על הצלחת.
במדינתי, מסעדות רבות לא יגישו מדיום-נדיר ולכן אני מניח שגם שם יש סכנה * פוטנציאלית.
כמה משאבים, כולל המכון "השף המקצועי" של המכון הקולינרי באמריקה, ממליצים לכל הבשר להגיע לטמפרטורה פנימית של 160 מעלות צלזיוס כדי להיחשב לבטוח. זו הסיבה שמרבית המסעדות מדפיסות כעת את כתב הוויתור על בשרים לא מבושלים בתפריטים. (http://www.amazon.com/Professional-Chef-Culinary-Institute-America/dp/0764557343/ref=dp_ob_title_bk)
@Dinah: וואו. איזה מצב זה? אני אדע לעולם לא להזמין שם סטייק. אני תמיד מזמין נדיר, ואומר להם לטעות בצד הגולמי. אני שולח חזרה של מדיום-נדיר.
@hobodave: צפון קרוליינה. ברוב המסעדות בהן הייתי, ניתן להשיג המבורגרים וסטייקים בינוני בלבד. למרבה המזל (או לצערי לבריאותי), אני גר ממש ליד המקום היחיד שאני מכיר כאן, בו תוכלו להשיג המבורגר נדיר. (הערה: זה משקף רק את ההתנסויות שלי ברחבי המדינה. אני לא טוען שמדובר במדיניות רשמית של המדינה או משהו כזה).
גם סטייקים הא? מְשׁוּנֶה. רוב המסעדות שאני מכיר מגבילות המבורגרים לבינוני, אני לא חושב שאזמין המבורגר פחות מבינוני. אבל אל תתעסק עם הסטייק שלי.
המבורגר נדיר מפחיד אותי: דינה, אני קורא לך להפסיק עם ההמבורגרים הנדירים, אלא אם כן הם טחונים במסעדה! סטייק נדיר נשמע נהדר.
זה שונה בהרבה מבשר טחון, שנוטה הרבה יותר לזיהומים חיידקיים. בשר טחון היה בעל שיעור גדול בהרבה שנחשף לשטח הפנים ובמגע עם משטחים ומטפלים שעלולים להיות נקיים. לעומת זאת, סטייק הוא סטרילי למעט חוץ. טמפים חיצוניים על סטייקים נדירים אפילו מגיעים בדרך כלל הרבה מעל 160, מכיוון שהם נצרבים.
ייתכן שהמסעדות שלא יגישו סטייקים נדירים משתמשים בסטייקים שהוחדרו עם מחט או רכים מכנית, שיכולים להעביר מזהמים עיליים לחלל הפנים.
הטמפים האלה נראים ממש גבוהים בינוני ובינוני-נדיר. אני נהנה מדי פעם מסטייקים בינוניים, אבל אני מאמין ש -160 מעלות הם הרבה מעבר למדיום.
#2
+7
dpp
2010-07-10 04:24:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש הטמפרטורות המומלצות על ידי ה- USDA ואז יש הטמפרטורות המומלצות לטעם.

לטעם:

  • נדיר: 120-125F
  • בינוני נדיר: 130-135F
  • בינוני: 140-145F
  • בינוני טוב / טוב: לא מתאים כשמדברים על טעם
#3
+2
Cold Oatmeal
2011-01-02 23:51:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מסכים עם הטמפרטורות שקיבלו @BarrettJ עבור דבקות, אך במיוחד כשצולים נתחי בשר שטוחים כמו סטייק, צלעות חזיר, חזה עוף וכו ', קשה להשתמש אפילו במד חום מדויק לקריאה מיידית כדי לקבוע את החמימות. במקרה שלי, אני צולה על פחם לרוב, וזה כמעט בלתי אפשרי להימנע מנקודות חמות. אם תמיד הייתי סומך על קריאת מדחום, אצטרך לבדוק כל סטייק או קוצץ כדי לדעת מתי סיימתי.

אז אני ממליץ להשתמש במדחום כמה פעמים, אך שימו לב היטב לאיך שהסטייק מרגיש כשהוא צובט או נועץ באצבע. הנה דוגמה ל מאמר המתאר זאת עם כללי אצבע כיצד לספר בערך עד כמה נתח בשר נעשה. אבל במקום להשוות בין איך שהסטייק שלך מרגיש לבין מוצקות כף היד שלך (לפי המאמר), אני ממליץ לקחת את קריאת התרמו, להרגיש את הסטייק, לבחון עד כמה הבשר נעשה טוב כשהוא נפתח ו התאמה בהתאם לסשן הגריל הבא שלך. בקרוב זה יהיה טבע שני, אתה יכול לשמור את הקריאה המיידית לצלייה, וחבריך יראו אותך "הלוחש הגריל".שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...