שְׁאֵלָה:
אחסון מתכונים דיגיטליים?
Herb Caudill
2010-07-10 00:41:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה מתאים לאחסון מתכונים בצורה דיגיטלית? פתרונות תוכנה ואינטרנט מתקבלים בברכה.

מבחינתי, הפיתרון האידיאלי יקבל מתכונים ממקורות שונים (העתק / הדבק או דוא"ל) בכל פורמט, וייצור באופן אוטומטי רשימות רכיבים. זה יהיה זמין ממספר מכשירים (טלפון, iPad, מחשב) ויכין אוטומטית רשימות קניות.

אני יכול להעריך שזו בעיה שיש להרבה טבחים ביתיים, ואני מצטער אם אין הרבה תשובות טובות; עם זאת, זו * בקשת המלצה למוצרים ובמיוחד [שאלת קניות] (http://blog.stackoverflow.com/2010/11/qa-is-hard-lets-go-shopping/). גם ללא ניסוח הסקרים הברור, הנושא עדיין נמצא ברשימה "אל תשאל".
שתיים עשרה תשובות:
#1
+7
cyberzed
2010-07-10 00:52:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Evernote עבור כל המתכונים הדיגיטליים שלי, אם כי זה לא נותן לך שום רשימת מרכיבים. הרשימה אינה נושא עבורי, כיוון שאני מעדיף לעבור בארון שלי ולבדוק מה יש לי, מה אני צריך ומה אצטרך בקרוב. אני מוצא את רשימות המרכיבים שיגרמו לך להתמקד בארוחה אחת בכל פעם במקום שיהיה לך מערך בסיסי מעורב.

+1 - יש לי טאבלט במטבח שמריץ את OneNote - זה כמו קופסת כרטיסי מתכון מנייר, רק עם חיפוש ומקום ללא הגבלה לכל מתכון, ועדכונים / תיקונים קלים יותר.
#2
+3
Dave DeLong
2010-07-10 00:55:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אלו שמצאתי עבור Mac (ונראים סבירים) הם:

בהחלט יש אחרים, אבל אלה שהתעסקתי בהם עם. אני חושב ש- SousChef הוא החביב עלי ביותר.

בכל מה שקשור לאחסון דיגיטלי, אני יכול רק להדהד תמיכה ב- SousChef - כמה מתכונים נהדרים שם מלכתחילה וקל להוסיף את עצמך. למען האמת, עם זאת, כמעט כל הדברים שאני ** משתמש בהם ** הם לעתים קרובות בספר בישול מיושן או מוצמדים למקפיא שלי עם מגנטים למקרר.
#3
+3
Kelly Adams
2011-02-24 11:52:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אשתי ואני אוהבים את http://www.plantoeat.com/

  • ייבוא ​​המתכונים נעשה היטב ואינטואיטיבי.
  • מתכנן הארוחות קל לשימוש ומספק תצפית נהדרת על השבוע הקרוב.
  • יצרנית רשימת המכולת מדהימה. מלאי המזווה של החומר שכבר בידכם הוא מבריק!
  • האתר נראה ועובד מצוין באייפון בעת ​​קניות. אמרנו "כל כך הרבה זמן" לגאדג'ט המכולת לאחר שהשתמשנו בו :)
אני בודק כעת את משפט ה- P2E - נראה שזה באמת מה שאני רוצה.
אגב - יש גרסה סלולרית של האתר - לא אפליקציית אייפון, כפי שהאתר גרם לי בתחילה לחשוב. ובכל זאת, מאוד חלקלק.
#4
+2
justkt
2010-08-18 17:39:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעריץ גדול של onetsp.com המקוונת. זה ממשק משתמש די פשוט ואני יכול להכין רשימות קניות נהדרות. כבונוס, בכל מקום שיש לי גישה לאינטרנט יש לי גישה למתכונים שלי.

#5
+2
franko
2012-01-10 05:15:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בקובצי .txt ישנים רגילים, ממוינים לתיקיות ומסונכרנים בין המחשב שלי, ipad & iphone עם Dropbox. באייפד שלי, אני ניגש אליהם בעיקר באמצעות Goodreader, אשר ניגש לתיקיית ה- dropbox שלי ומסונכרן באופן אלחוטי. עד כה זה היה די נהדר.

#6
+1
Dinah
2010-07-10 00:46:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תפריטים בדיוק נכון הוא תפאורה מאוד אינטואיטיבית. אני אוהב במיוחד שיש אפשרויות עיצוב לרשימות מרכיבים. אני מעדיף לשים את שם המרכיב מודגש (כמו להלן), כך שיהיה קל יותר להציץ בבישול, אך רוב האתרים לא מאפשרים לך.

2 שיני שום חזק>

מעניין. אני מתעניין בעיקר במקום לאחסן * את המתכונים * שלי - לא כל כך מעוניין במאגר של מתכונים שאולי אי פעם השתמשתי בהם.
ברוב האתרים ניתן ליצור "תיבת מתכונים" משלך. לכן, גם אם מדובר במאגר גדול יותר של מתכונים של אחרים, תוכלו להוסיף מתכונים משלכם ולסמן מתכונים של אחרים כ"שלכם ". זה נשמע של- epicurious.com יהיה בדיוק מה שאתה מחפש.
#7
  0
Ian G
2010-07-10 01:35:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי ב- YummySoup ב- Mac שהיה סביר. תכונת ייבוא ​​HTML זו בהחלט טובה מאוד. עדיין לא מצאתי שום דבר שנראה שניתן לשתף אותו בין מספר מכונות / פלטפורמות בקלות למרבה הצער.

#8
  0
Michael
2011-02-05 12:50:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Shopglider, http://shopglider.com/

זה מבוסס אינטרנט, די פשוט: אתה שומר רשימות קניות (רק רשימה של דברים לקנות ) ומתכונים (מרכיבים) שם, יכולים לחלוק חשבון בין מספר אנשים. הזנת מרכיבים היא בדרך כלל מאוד פשוטה - הדבק לשדה הטקסט, והאתר מבין ש" 2 כפות סוכר "הוא שתי כפות סוכר - יצירת רשימת מרכיבים באופן אוטומטי.

ואז תחליט מה לקנות בפעם הבאה על ידי בחירת פריטים. מרשימות ומתכונים וליצור טיול לחנויות - לאחר מכן תוכל להדפיס אותו, לשלוח אותו בדוא"ל או לסנכרן ל- Windows Phone (בפעם האחרונה שבדקתי שאין להם אפליקציית אייפון או אנדרואיד).

האם יש לך שגיאת הקלדה ב "" 2 כפית סוכר "היא 2 כפות שולחן של סוכר"? הייתי מבין את זה כ -2 כפיות, וכף כף.
@Peter - ערכתי את התשובה כדי להציע לשנות כפית לכף.
#9
  0
todd
2011-02-06 10:25:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גם אני משתמש ב- Evernote. אני משתמש בשלוש תיקיות, אוכל, אפייה ומתכונים שאני מכינה לעיתים קרובות אני עובר למזון מזון.

אני מנסה למצוא את גרסת ההדפסה של דף המתכון אותו אני שומר, או לבחור את החלק החשוב שיש לשמור.

#10
  0
Graham T
2012-01-10 03:24:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Stoveside, http://www.stoveside.com

זה לא עושה רשימות קניות, זה יותר תיבת מתכונים לכל המתכונים ברחבי באינטרנט.

הוא פועל באמצעות סימנייה בסרגל הדפדפן שלך, ואז בכל אתר שאתה לוחץ על הכפתור כדי לשמור את המתכון. שימושי מאוד, לשמירת מתכונים נהדרים, כיוון שלעתים קרובות אתה נתקל בהם באופן אקראי.

#11
  0
mekdigital
2013-06-12 12:07:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניסיתי יישומים מבוססי רשת שונים ומעולם לא הייתי מרוצה מעיצוב המרכיבים (חלקם רופפים מדי - ולא תשיג יכולת חישוב טובה וחלקם קפדניים מדי ויורידו לך מוטיבציה די מהר);

במשך זמן מה דבקתי בשימוש בנייר אך שיתוף המתכונים בבלוג שלי או עם חברים הביא לעבודה כפולה.

שימוש בכלי כללי, כמו Evernote, הותיר אותי לא מרוצה כי שם אינו מבנה ספציפי שמקל על המשימה שלך ואין אינטראקציה עם משתמשים אחרים.

אז, מכיוון שאני מפתח מנוסה ואני גם מאוד אוהב לבשל (/ הבלוג שלי italianMondays.com) החלטתי ליצור את אפליקציית האינטרנט שרציתי: ללא עומס מיותר, נעימה גרפית, חופשית ומהירה, פתוחה (כמו ב הנתונים תמיד שייכים למשתמש ) ונוחה לשימוש גם בנייד (לא ממש שם - עדיין).

הוספתי את הפונקציות הפשוטות שרציתי ועכשיו אני מרתק את המשתמשים להניע את הפיתוח של התכונות החדשות וזה עובד טוב. חלקם ביקשו לוקליזציה (וזה זמין כעת ב- en / it / pt), אחרים רצו פונקציונליות שיתוף לרשתות חברתיות, אחרים רצו לייצר רשימות קניות, ייבוא ​​מתכונים מבלוגים / אתרים, המרה בין יחידות מדדיות וקיסריות, ייצוא לפרסום והדפסה ... זה הופך להיות הופעה במשרה מלאה! :)

ניתן לראות זאת ב beta.cook-q.com והצעות / בקשות יתקבלו בברכה!

#12
  0
Ellie
2013-06-12 21:55:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- GoodReader ב- iPhone / iPad. הוא מאחסן מסמכי pdf, טקסט ומילה בכל עץ קבצים שתרצו להקים. ארגנתי את המתכונים שלי תחילה במחשב ואז פשוט העתקתי את כל התיקיה בצורה המאורגנת שלה באמצעות מערכת העברת הקבצים של GoodReader. יש גם מערכת קלה מאוד להעברה בין מכשירים, כך שאם אתה רואה מתכון מקוון ושומר אותו באייפד שלך, למשל, קל מאוד פשוט לשלוח אותו לתיקיה המתאימה באפליקציית GoodReader של ה- iPhone שלך.

אינך מקבל את בניית התפריט או את כלי הקניות, כמו עם הרבה מההצעות האחרות הללו, אך אינך צריך גם לשים את כל המתכונים שלך באתר שבו ייתכן שתצטרך לחשוב עליו בעיות שיתוף / זכויות יוצרים / פרטיות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...