שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לבשל צלעות בסגנון סיני?
Kev
2010-07-10 21:49:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב צלעות בסגנון סיני. נראה שיש להם טעם / ניחוח שזיף מתוק ונראה שהבשר מקורמל. אני רוצה לנסות את זה בבית, איך מכינים ומבשלים אותם?

אולי לנסח מחדש את הפיכתו לסובייקטיבי יותר? "הטוב ביותר" מרמז על דעה.
אתר בישול ללא דעה! בישול הוא על דעה ... דעת חושיך!
זה נכון, אבל יש גם הרבה עובדות בבישול. אנו מנסים להשתמש במילים פחות סובייקטיביות כדי לציין את העדפת העובדות והסיבות העומדות מאחורי החלטות מסוימות.
מכיוון שאני לא מבשל אסייתי, אני לא יודע איך לטפל בהצבעה הקרובה הזו. האם יש באמת מספר מצומצם של דרכים לבשל צלעות בסגנון סיני, או שמא שאלה חסרת גבולות?
@rumtscho - אני חושב שיש מספר מוגבל של דרכים לעשות צלעות בסגנון סיני. אני חושב שהתשובה של bubu ממסמרת את זה.
שתיים תשובות:
#1
+12
bubu
2010-07-11 11:22:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשמבשלים צלעות סיניות, הם בדרך כלל מבושלים ... (אני טבח מהונג קונג) בדרך כלל חותכים את הצלעות המחוברות לעצמות לקוביות קטנות לפני הבישול, בניגוד לסגנון הבישול המערבי.

  1. מוקפץ: בדרך כלל אנו מקפיצים את הצלע ברוטב לבחירה; שעועית שחורה וצ'ילי הוא החביב עלי ביותר. אפשר גם להשתמש בחמצמצה-חמוצה (לפעמים עם צלעות שקוביות עם עצם מחוברות, מטוגנות עם מטבל קמח), וחומץ סיני משומר (זה לרוב טעם לא נעים עבור רוב הזרים שאינם מכירים אותו IMHO)
  2. מהביל: ניתן למרינדה את הצלע, עם שעועית שחורה וצ'ילי או לפעמים רוטב שזיפים ומעט מלח לפי הטעם. ואז פשוט זורק את זה לשם ומאדים את זה. הבשר שהתקבל נעשה יפה ואנחנו מערבבים את הרוטב עם האורז כדי שיהיה טעים נהדר (סוג של רעיון טוב כשאין לי כסף ונדרש לאכול יותר אורז ופחות בשר ... הרוטב אז די עשיר בשומן חזיר אם כי, לא בריא, סלח לי ...)
  3. קלייה: זה נעשה לעתים קרובות עם חמישה תבלינים, לפעמים טופו שמור באדום (נאם-יו, כפי שאנחנו מכנים זאת בקנטונזית).

או שתכינו מרינדה ביתית בעצמכם באמצעות כמות שונה של (1) רוטב סויה, (2) מלח, (3) פלפל (לבן) ו (4) סוכר. ואז מערבבים אותו, או מטגנים אותו, ואז ניתן להוסיף מעט מי עמילן כדי לקבל את הסמיכות של 'הרוטב' ולהגיש.

לפעמים אנו משתמשים ברוטב הצדפות גם למרינדת האוכל, אך זכור כי האיכות שונה, אם אתה רוצה את הטוב ביותר, הייתי מציע צדפה פרימיום "lee-kam-kee" רוטב למטרה זו, לקבלת התוצאה הטובה ביותר, הוסף סוכר.

#2
+5
Ryan Elkins
2010-07-11 09:21:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעיקרון תרצה למרינדה של הצלעות בשילוב של רוטב הויסון / סויה. אתה יכול למצוא רוטב הויסון ברוב החנויות בארה"ב. חוץ מזה זה רק צלעות בישול כמו שאתה יכול לבשל אותן בדרך כלל. הקרמול הזה הוא הסוכר מרוטב ההויסון שמתקרמל על "הקרום" או על השכבה החיצונית שלו. כדי להשיג זאת, רק וודא שהצלעות מסיימות את הבישול שלהן עם קצת חום ישיר.

אם אתה הולך על המראה האדום הבהיר הזה, בדרך כלל זה נעשה עם צבע מזון פשוט אדום.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...