שְׁאֵלָה:
מהם הפניות הטובות לאפייה ללא גלוטן
acrosman
2010-07-10 10:15:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי כמה מבני משפחתי שהם GF. האפייה עבורם הפכה לאתגר אמיתי. אני מחפש התייחסויות טובות כדי ללמוד להבין כיצד לעבוד עם מגבלה זו באפייה שלי. מהם הפניות טובות (מקוונות או מודפסות) למאפים טובים של GF?

אני רואה ששני אנשים החליטו שהם לא חושבים שהשאלה הזו מתאימה לאתר. האם תוכל להציע דרכים לשיפור השאלה כך שתתאים טוב יותר? אגב, בישול ללא גלוטן הוא נושא מאוד מאוד חשוב באתר בישול, לכן, עלינו למצוא דרכים טובות לעודד שאלות כאלה כאן.
פשוט הפוך את השאלה לקהילת Wiki, מכיוון שהיא מבקשת רשימה ללא תשובה נכונה.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+7
Guildencrantz
2010-07-11 00:12:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו שאלה מאוד סובייקטיבית. לדוגמא: אני מוצא את המתכונים על האלה ללא גלוטן להשתמש במסטיק קסנתן מוגזם (כדורים קופצניים לא מכינים עוגות טובות). עם זאת, אני ממליץ לך להתחיל עם היסודות ולהכין בעצמך קמח כדי ללמוד את האיזון של האופן שבו קמחים שונים משפיעים על המרקם והטעם של מאפים.

כמה ספרים טובים עם מתכונים (ודיונים) על קמח ללא גלוטן הם:

  1. ללא גלוטן מהיר וקל
  2. גורמה ללא גלוטן מבשל מהיר ובריא

אם כי אין לי ניסיון אישי עם הגורמה ללא גלוטן עושה קינוח או לחם הגורמה ללא גלוטן אני כן סומך על בט האגמן מספיק כדי להציע להם משאבים פוטנציאליים טובים.

ישנם גם מספר תערובות קמח ללא גלוטן, שיכולות לשמש כתחליף קמח במתכונים רגילים להשגת גלוטן. תוצאות בחינם:

  1. תערובת האפייה של פמלה
  2. טחנות ראש החץ קמח ללא גלוטן
  3. קמח ארתור קינג ארתור ללא גלוטן

רק אזהרה: היזהר! תערובות רבות אומרות כי הם תחליפים 1 ל -1, אולם הם מכילים אבקת אפייה וסוכר, כך שהם יכולים לגרום לדברים להיות משוגעים. בנוסף אתה צריך להבין שרוב הקמחים ללא גלוטן אינם מחזיקים בלחות כמו גם בקמח חיטה טיפוסי, ועליך להחליף את האלסטיות שמספק הגלוטן החסר (עבור מתכונים מסוימים תערובות הקמח המוכנות דואגות לכך עבורך, עם זאת ייתכן שתצטרך עדיין לצבוט דברים).

אמנם אני יכול להציע לך להשתמש ב מרנג כדי לתת מבנה עוגיות מבלי להתפורר כשאתה אוסף אותן, או שתשתמש ברוטב תפוחים בעוגות כדי לשמור על לחותן. הרבה מידע מסוג זה נובע פשוט מהבנת מדע הבישול (והאפייה). קריאה מוצעת כוללת:

  1. על אוכל ובישול
  2. BakeWise

האמת יש הרבה משאבים שם, ו- google היא דרך נהדרת למצוא אותם. אם עם זאת, יש לך שאלות ספציפיות לגבי מה השתבש במתכון, זה כנראה פורום טוב יותר לשאלה זו מאשר הנוכחי.

תודה על, מדע הצעות הבישול. מצפה לקרוא!
#2
+6
James H
2010-07-10 10:54:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זהו אתר מצוין ללמוד על אפייה ללא גלוטן:

http://glutenfreegoddess.blogspot.com

ניסיתי באופן אישי רבים מהמתכונים והם היו מצוינים.

#3
+5
Chris Jester-Young
2010-07-13 00:16:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קומץ משאבים שאשתי (שאינה סובלנית לגלוטן) הציעה:

  1. ילדה ללא גלוטן
  2. גלוטן גובז בחינם
  3. ספרים מאת בט חגמן

דאגה אחת שאשתי הזכירה (במיוחד עבור אחרים שנתקלים בשאלה זו מי אולי לא מודע) לגבי אנשים שאינם נטולי גלוטן מכינים אוכל לאנשים ללא גלוטן היא המודעות לזיהום צולב. אם המטבח שלך אינו לגמרי ללא גלוטן, עליך להקפיד מאוד להפריד בין כל מה שהיה חשוף לקמח, לחם וכו '. זה כולל דברים כמו ממרחים, אמבטיות חמאה וכדומה שאנשים משתמשים בהם לעתים קרובות לחם.

ההימור הטוב ביותר הוא לקנות את כל המרכיבים שלך טריים, ולשמור אותם בתוך תיק או מדף נפרדים, כך שהם לעולם לא יוכלו להתערבב עם פריטים שעלולים להיות מזוהמים. כך גם באפייה של כלים, כלים ומשטחים אחרים להכנת מזון.

אם אתה מכין עוגיות חמאת בוטנים, השתמש בצנצנת טרייה של חמאת בוטנים. :-)

#4
+1
julie
2010-08-21 14:51:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מאמין שחשוב לקחת בחשבון שמי שמבשל ללא גלוטן נמצא לעתים קרובות בכמות ניכרת של לחץ ללמוד טכניקות בישול חדשות תוך זמן קצר, מכיוון שהם עובדים עם מרכיבים לא מוכרים. לעתים קרובות קשה למצוא משאבים אמינים. סביבה תומכת ומבינה היא הכרחית בנושא זה מכיוון שמורכבות הדיאטה היא מכריעה למי שרק התחיל.

http://www.livingwithout.com/

הקישור הנ"ל מהווה משאב מצוין לכל מי שמעוניין לבשל לאנשים הסובלים ממחלת הצליאק או לרגישויות לגלוטן.

לעיתים קרובות לבעלי דיאטת GF יש אלרגיות ורגישויות מרובות למזון, משאב זה לוקח זאת בחשבון ומספק שפע של מידע ומתכונים.

האתר והמגזין. מציעים מתכונים פשוטים וטעימים לאפיית GF. הגישה המקיפה בנושא אפיית GF איפשרה לי שוב ליהנות ממאפים טריים בביתי.

#5
+1
Joe
2014-04-29 05:37:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן, זו שאלה ישנה, ​​אבל הספר החדש - המטבח של אמריקה " איך זה יכול להיות ללא גלוטן".

בספר הם דנים יתרונות / חסרונות של תערובות "קמח" שונות ללא גלוטן שהוכנו מראש (כיוון שחלקן עבדו היטב כתחליפי קמח לסוגים מסוימים של מתכונים, אך לא לכולם ... כך שאחד מהטובים ללחם לא יכול להיות כל כך מצוין עבור בראוניז או עוגיות) . הם דנים בכמה מהנושאים עם תחליפי קמח חיטה (לא טעים, צפוף מדי, פירורי מדי, ללא השחמה, עמילן מדי וכו ') ודברים שאתה יכול לעשות כדי לנטרל אותם. יש להם הרבה מתכונים ללא גלוטן, כולל מתנה להחלפת קמח משלך.

הם דנים בשימוש ברמות לחות שונות כדי להפחית את החסר, הוספת אבקת חלב לשיפור השחמה, שימוש בפתיתי תפוח אדמה כקלסר במתכונים. במקום פירורי לחם. וכו '

(הייתי מפרט עוד דברים, אבל את העותק שלי נתתי לעמית לעבודה שהוא ללא גלוטן).שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...