שְׁאֵלָה:
איך פותחים קוקוס?
forefinger
2010-07-10 03:49:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבלי להרוג את עצמך או אחרים?

האם זה לקוקוס טרי וירוק, או לא לעיר טרי, חום ושעיר?
קשור - http://cooking.stackexchange.com/questions/572/knife-chopping-through-bone-or-coconut
אנגלית או אפריקאית :-)
שמונה תשובות:
#1
+21
Sam Holder
2010-07-13 13:48:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הטובה ביותר לפתוח קוקוס שעיר חום, לא ירוק טרי (בהנחה שאתה ביד ימין, אני מתאר לעצמי שאנשים מרושעים יכולים להפוך את ההוראות, אבל לא ניסיתי את זה).

תמונה ראשונה הקוקוס הוא ראש, הכל קשור לזה, ולכן ההדמיה חשובה. שלושת החורים הם העיניים והפה של הפנים. באופן טבעי הם יוצרים דבר של עיניים / פה. תראה שזה נראה רק כמו עיניים / פה אחת למעלה. לבהות בעיניו (הקטע הזה לא כל כך חשוב, אבל אני אוהב לעשות את זה).

עכשיו החזיק אותו בכף ידך השמאלית, מתחת לסנטר / איפה שהצוואר יהיה, כאשר 3 החורים בקוקוס מסודרים כמו עיניים ופה של פנים המשקיפים ימינה, פה מתחת עיניים, כשהשיער כלפי מעלה. יהיה 'תפר' קל העובר בין העיניים והגב מעל לראש הראש.

ואז קח סכין גדולה וכבדה והשתמש בצד השטוח של הסכין (לא בקצה החד), קליבר בשר עובד בצורה הטובה ביותר, הכה את הקוקוס בחוזקה על פני 'מצחו' של הקוקוס, היכן שיהיה קו השיער שלו, במטרה להשפיע בדיוק על 'התפר'. יתכן שתזדקק לכמה צעדים כדי לפתוח את הסדק נכון, אך לפעמים זה יכול להיעשות במכה אחת.

השג את הזכות והיא תיסדק בקו ישר מאוזן לאוזן לאורך קו השיער. . עובד פינוק. ובדרך כלל אתה יכול להשתמש בקליפה למשהו כשאתה מקבל הפסקה נקייה.

ברגע שיש לך את הסדק הראשון אתה יכול לחלק פרסים או לסובב את הקוקוס ביד שלך ולהכות אותו עוד כמה פעמים על חלקים לא מרוסקים, בעקבות אותה קו כמו הסדק הראשון, כדי להפריד לחלוטין בין שתי החלקים.

לחלופין ניתן לתקוע אותו לתנור למשך 15 דקות, @ 400F, שלאחריו הקליפה הייתה צריכה להתחיל להיסדק. . אז אתה יכול להשתמש בכלי הנבחר כדי לסיים את הפיצוח, מערוך, פטיש, מפתח ברגים, שטוח סכין קוקוס נוסף, מה שלא יהיה. אבל איפה הכיף בזה?

אני עובד לאורך התפר, מסתובב / מכה תוך כדי ... שלך נשמע שאתה מתמקד במקום אחד?
כן, אני מגלה שמכה חדה במקום הנכון יוצרת סדק על פני כמחצית הקוקוס, שאותו אתה יכול לפתוח בפרס, או שאתה יכול לסובב ולהכות שוב כדי להפריד לחלוטין. הוספתי את המידע הזה לתשובה.
זה יכול להשתמש בתמונה כדי להדגים :)
@jmoeller: אני אעבוד על זה. לא בטוח שאמנות האסקי שלי כל כך טובה;)
#2
+9
Recep
2010-07-13 15:06:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הקלה ביותר היא להשתמש בתנור. אני מוצא ש 190C / 375F הוא נוח.

לפני שמכניסים אותו לתנור כדאי לנקז את המים מהקוקוס. קידוח 2 מתוך 3 החורים בעזרת פטיש + מברג עובד מצוין.

לאחר הוצאתו מהתנור לאחר כ- 15 דקות השתמש בפטיש לפתיחת הקוקוס בקלות. אם זה לא נסדק בקלות, תנו לנוח עוד כמה דקות.

+1: זוהי הדרך הטובה ביותר לא לקצוץ את היד. אני ממליץ להשתמש במקדחה בפועל כדי לקדוח את החורים ... זה עובד מצוין. ברור לוודא שהמקדח שלך נקי (למעשה יש לי זוג שאני משתמש בו רק למאכל).
הדרך הטובה ביותר להוציא את המים מבלי לנקוט בכלים חשמליים היא להשתמש בפקק. אחת העיניים רכות ואפשר להכניס חולץ פקקים ואז פשוט לשלוף אותו החוצה כדי ליצור חור נקי ויפה
#3
+4
txwikinger
2010-07-10 03:59:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הכוחנית היא עם מצ'טה :) עם זאת, אתה יכול לעשות את זה גם עם מסור ידיים קטן (וזה שימושי אם אתה רוצה להשתמש בקליפה למשהו - הם הופכים מקומות מסתור מגניבים לדגים באקווריום). אחרת, אתה יכול לפצל אותו בעזרת איזמל רחב ופטיש.

עבור קוקוסים טריים, המצ'טה היא המלך (לפחות בברזיל).
הייתי משתמש בפטיש במקום.
#4
+3
AttilaNYC
2010-07-19 06:42:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רק מחפש להוציא את החלב, תקוע שתיים מה"עיניים "ונקז. אל תצחקו, אלא מצאו רצפת בטון ודפקו במהירות את הקוקוס והוא יתפצל לחתיכות די אחידות. היזהר כי הקצוות יכולים להיות חדים ....

#5
+3
user846
2010-07-19 07:12:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאורך היקף הקוקוס, משוך קו במים. זה יוצר קו סדקים. ואז היכה חזק בקו זה עם סלע קטן או & Voila שווה ערך! אל תאמין לי? נסה זאת!

אני חייב לנסות את זה ...
#6
  0
david
2013-12-29 19:52:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה סרטון כיצד לעשות זאת:

http://www.youtube.com/watch?v=GGcG3CwqHm0

הסרתי את החלק של תשובתך שהועתק ממישהו אחר. כעת כל שנותר הוא קישור לסרטון, שאינו שימושי במיוחד - נעדיף שתמצאו את השיטה כאן כדי שאנשים פשוט יוכלו לקרוא אותה.
#7
  0
Adele C
2013-12-29 22:09:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשהייתי ילד אבי היה מביא קוקוסים הביתה. הוא היה מנקב את העיניים ומנקז את המיץ ואז אחים שלי ואני היינו רצים לחלון קומה שנייה ומפילים את הקוקוס לאספלט. עבד די טוב.

#8
-2
Brettski
2010-07-19 08:28:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שלא אמרת שאתה רוצה לשמור על מי הקוקוס, פשוט השתמש בגרזן גדול!שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...