שְׁאֵלָה:
הבדלים / דמיון בין קינמון לאגוז מוסקט
Kyra
2010-07-10 01:35:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קראתי לפני זמן מה שאגוז מוסקט וקינמון ממש דומים ואפשר להחליף אחד את השני בקלות. עם זאת, מתכונים רבים דורשים קינמון ואגוז מוסקט, כך שנראה שיש הבדל כלשהו.

מהם ההבדלים הספציפיים בין קינמון לאגוז מוסקט? והאם הם משמעותיים מספיק כדי להצדיק קנייה של קינמון ואגוז מוסקט?

אני חושב שזו שאלה תקפה; אולי לא אחד שהייתי מצביע עליו, אבל אני גם לא חושב שנדרש הצבעה למטה. @Kyra: אולי הייתי מסיר את הנוסח שלך "האם אתה חושב ש" בעד "האם" רק כך שהוא פחות סובייקטיבי.
+1 טוב לראות שאלה זו הפכה למשאב שימושי.
ארבע תשובות:
#1
+19
Shog9
2010-07-10 02:05:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסה להיזכר היכן קראת זאת. ואז אל תקרא אותם יותר.

אם אתה מוצא טעימות של אגוז מוסקט וקינמון דומים, שניהם הפכו לאבק ויש להשליך אותם.

ובפעם הבאה , קנה אגוז מוסקט שלם - טעמו הרבה יותר טוב מגורד טרי, ונמשך הרבה יותר זמן מבלי להפוך לאבק מריר-חריף-מריר.

+1 לתשובה מתנשאת (אך נכונה לחלוטין)!
#2
+8
Ocaasi
2010-07-27 22:06:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הם שונים לחלוטין.

קינמון הוא חם, עצי, חם, מתוק, חריף, קליפה. אגוז מוסקט הוא ביצה. אם אתה רוצה שמשהו יהיה טעים כמו חג המולד, השתמש בו.

שניהם טעימים, רב-תכליתיים ויכולים לעבוד היטב יחד.

לפי נפח, אתה יכול להשתמש ב יותר קינמון מאשר באגוז מוסקט. אגוז מוסקט הוא סוג של תבלין, ואילו קינמון ניתן לערבב עם חמאה או סוכר ולמרוח אותו על כל מאפה. (כמויות שוות של אגוז מוסקט בוודאי יביאו אותך לסקילה, אבל זה בשביל פורום אחר).

כמו כן, אגוז מוסקט חולק תווי טעם וארומה עם פלפל אנגלי וציפורן.

היי, תיאור נהדר של קינמון. אגוז מוסקט לא מזכיר לי את חג המולד, אבל מרווה. אני לא יכול למלא אגוז מוסקט במילים.
כפי שרמז לכך ocaasi, אגוז מוסקט הוא הזיה בכמויות גדולות מספיק: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1699804/; במשפחה שלנו משתמשים בה יותר מביצה - רטבים בשמל ושמנת אחרים, לחם בננה, עוגיות וכו '(וכמו הובודייב, אני לא יכול להסביר את זה במילים ... זה' je ne sais quoi ') עליכם לזכור כי ישנם שני משתנים עיקריים של קינמון (קסיה לעומת סילון). מה שאנו מקבלים בארה"ב נוטה להיות קסיה, ולא קינמון 'אמיתי'.
אל תנמיכו את השימוש באגוז מוסקט במאכלים מלוחים ... רוטב, צלי ותבשילים יכולים להפיק תועלת גם ממעט מהדברים (מעט * קטן *) ...
"אגוז מוסקט הוא ביצה" הוא חלק ממש לא מועיל ממה שהיא אחרת תשובה נהדרת, עבור אלה מאיתנו מחוץ לצפון אמריקה, שם ביצה אינה מסורתית בשום תקופת השנה.
#3
+7
Crispy
2010-07-10 02:19:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קינמון הוא מקליפת עץ, ואגוז מוסקט הוא זרע. קינמון הוא הטעם "החם" בהרבה סוכריות, למשל. "Tamales חם", כמו גם בשימוש בפאי תפוחים וגלילי קינמון. אגוז מוסקט עדין יותר, משמש לעתים קרובות עם תבלינים אחרים, לפעמים כולל קינמון. מעבר לכך, תנו לבלוטות הטעם שלכם להחליט.

וכן, כדאי לקנות את שני התבלינים אם המתכונים שלך קוראים להם.

יפה אמרת. שווה גם להרים קצת תחרה, שהיא בעצם קליפה של אגוז מוסקט, אם אתה מתעסק עם הטעמים האלה בפירוט. אה, ויש כמה סוגים של קינמון, וטעמם שונה במקצת, ואתה מקבל על מה שאתה משלם!
#4
+2
rackandboneman
2015-11-20 17:49:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בפעם אחת, "תחליף אחד לשני" היה מרמז "בכמויות שוות" ... שזו תהיה תחליף שטותי ו לא בטוח בעליל - אם היית משנה בכמות שווה של קרקע אגוז מוסקט לכמות הקינמון במתכון כבד קינמון, הייתם הופכים אותו לא) לא אכיל לרובו - זה יהיה טעם אגוז מוסקט עז בטירוף, וב) רעיל אם הוא נצרך בכמות (כף סילאן (ראו בהמשך) קינמון למנה יהיה רק ​​טיפה חזק, כף אגוז מוסקט טחון עלול לגרום לך לחלות מרעילות.

בסך הכל, אם אתה מתכנן להשתמש בקינמון בכמויות גדולות, קבל משהו שכותרתו קינמון סילאן; בדרך כלל קינמון טחון שנמכר הוא למעשה קסיה טחון, שטעמו מעט אינטנסיבי יותר אך יכול, ממש כמו אגוז מוסקט, להפוך ללא בטוח (יש רמות גבוהות בהרבה של קומרין, חומר שנמצא גם בחורש עץ ומשמש להכנת ... רעל עכברים! ) מהשימוש בהרבה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...