שְׁאֵלָה:
לבישול פיצה בבית. מה האלטרנטיבה הטובה ביותר לאבן הפיצה?
Zepplock
2010-07-10 02:08:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לבישול פיצה בבית. מהי האלטרנטיבה הטובה ביותר לאבן הפיצה?

אם זה מחיר האבן אתה רק צריך להסתכל מסביב. קיבלתי את שלי תמורת 10.00 דולר בבניקס ושות '.
אני חושב שטמפרטורת התנור חשובה הרבה יותר! צריך לאפות פיצה בטמפרטורה גבוהה מאוד!
FWIW, הרמתי אבן פיצה בוולמארט תמורת משהו כמו 6 דולר לפני זמן מה. אתה * יכול * למצוא אותם בזול (כפי שהם אמורים להיות ...)
@txwikinger:, שאם אתה כבר לא מבשל בתנור לבנים, זה יכול להיות קשה לתחזוקה בזמן שאתה פותח את הדלת להכניס לתוכה פיצה ...
כמו כן, אם אינכם משתמשים באבן ומכניסים את התנור לטמפרטורה גבוהה, ניתן לבשל את התוספות לפריך, בעוד הבסיס עדיין גמיש מאוד ולא פריך כלל.
האבן שלי נחתמה בסופו של דבר בשמן זית עם טפטפות. חסר תועלת כדף עוגיות. מצא זולים ...
שתיים עשרה תשובות:
#1
+25
hobodave
2010-07-10 02:10:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אריחי מחצבה לא מזוגגים. רצוי שעובי 3/4 "עד 1".

+1 להצעה זו. אני משתמש במשטח משטח גרניט שקיבלתי בבית חנות לאנושות, כמעט ללא כלום.
@lukecyca: תודה על הטיפ בנושא ReStore, אני אבדוק אותו.
LOL, מכיוון שאריחי מחצבה לא מזוגגים נפוצים הרבה יותר מאבני פיצה. אני מניח שבכרזה המקורית לא צוין מדוע = P
@uncle: זה למעשה די נפוץ בחנויות לשיפור הבית. אנשים בדרך כלל מחפשים חלופות לאבני פיצה מטעמי עלות. איפה שאני גר אתה יכול להוציא 30-40 דולר עבור אבן פיצה "1/4" מחושלת, או להוציא 8-12 דולר עבור אריח מחצבה בעובי 1 "מחנות לשיפור הבית.
And for our grill, we spent that $8 for an entire box of small tiles - probably enough for three or so people to share. The nice thing about buying the little ones is that you can make it fit any space. (Great for the grill, maybe annoying for the oven.)
בינגו. שלי למעשה עובי של 1/2 "בלבד, אבל זה עדיין עושה עבודה נהדרת. עם זאת, עדיף יותר.
@unclebrad - זה הרבה יותר נפוץ מאבן פיצה. לכל שיפוץ / חוט עצים יהיה אספקה ​​בלתי מוגבלת מהם. קניתי מספיק כדי לכסות את כל שטח הפנים של מתלה התנור שלי, בתוספת 50% נוספים לגיבויים למקרה שנשברו או נגועים בגס, תמורת פחות מ- $ 6. קניית האריחים מעניקה לכם גם את הגמישות לכסות את כל התנור בכל גודל.
#2
+18
Michael Mior
2010-07-10 02:51:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מחממים מחבת ברזל יצוק ואת הצליה על התנור שלך עד שהכל חם ככל האפשר. הפוך את המחבת הפוכה, שים את הפיצה מעל ושם הכל מתחת לפלטה. המטרה היא לבשל עם כמה שיותר חום כמה שיותר מהר. אתה יכול גם לנסות את זה על המנגל, וזה קצת יותר קל לניהול.

השתמש במחבת הברזל היצוק שלך כאבן פיצה

הפוך על המחבת? צלייה האם חסר לי כאן משהו? איך זה יכול להפוך לפיצה? מעולם לא ראיתי פיצה מבושלת ולא בישלה הפוך.
המחבת הפוכה מהווה תחליף לאבן הפיצה והדגנית היא לבשל את החלק העליון.
@ManiacZX בדיוק :) (התשובה נערכה כדי להיות קצת יותר ברורה)
[Pizza Hack: Broil Your Pies] (http://www.seriouseats.com/2007/03/broiled-pizza.html)
הסטון בלומנטל עשה משהו דומה בתוכניות "In Search of Perfection". כזכור הוא חימם את התבנית זמן רב על הכיריים ואז הפך אותה, הפיל עליה את הפיצה ואז הכניס אותה לתנור שחומם מראש לטמפרטורה המרבית שלו.
תשובה טובה. ואם אתה מכין פיצה למחבת, אתה יכול להשתמש בתבנית יריעות אלומיניום, לשים אותה על מחבת הברזל של 500 מעלות, והולכת החום תיתן לך קרום פריך יפה. הרבה יותר טוב מסתם תנור של 500 מעלות בפני עצמו! עבור אנשים ללא בישול עליון, טכניקה זו בשילוב עם תנור מחומם היטב מספק תוצאות טובות למדי!
הם מכינים גם מחבתות לפיצה מברזל יצוק. רק חשבתי שאזכיר את זה.
@franko נכון. אבל אני לא באמת צריך עוד דבר במטבח שלי.
#3
+8
Callithumpian
2012-05-28 09:36:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפיטר ריינהארט, בספרו פאי אמריקאי, החיפוש שלי אחר הפיצה המושלמת , יש פירוט נהדר של מצבים שונים של אפייה ביתית ועצותיו כיצד לאפות את הפיצה הטובה ביותר בכל סיטואציה. המצב הראשון אליו הוא מתייחס הוא תנור ביתי רגיל ללא אבן אפייה . אתה יכול לקרוא את זה במלואו בקישור למעלה, אבל הנה הסיכום שלי:

הבעיה שלך במצב זה היא חוסר מסה תרמית. ישנם שלושה פתרונות:

  1. משמנים את המחבת קלות לפני שבונים את הפיצה. אופים במדף התחתון של התנור, הכי קרוב למקור החום. השמן החם למעשה מטגן את תחתית הפיצה שלך. התנסו במיקום לאיזון אפיית קרום ותוספות.
  2. יצירת מסה תרמית על ידי חימום מראש של תבנית יריעה הפוכה עבה או מחבת ברזל יצוקה גדולה הפוכה (או פיצה מברזל יצוק) . התחל על המדף האמצעי. אל תשמן את זה מראש כי הוא יעשן, אבל רגע לפני שתניח את הפיצה שלך על זה, תן לה זילוף מהיר של תרסיס בישול.
  3. אם החלק התחתון של הפיצה שלך נאפה מהר מדי בשיטה מס '2, העבירו את התנור לצלחת במשך חמש דקות לפני שאתם מניחים את הפיצה על האח המאולתר. ברגע שאתה מחליק את הפיצה שלך, חזור לאפייה רגילה. החום הנותר מהברוילר ישווה את האפייה.
  4. o>

    לא משנה באיזו אפשרות הוא אומר, הקפד לחמם את התנור שלך למשך 45 דקות במקום 15 הרגילים לאפייה. / p>

    ג'ים להיי, בספרו היפהפה, הפיצה שלי , יש טריק נוסף לתנור הביתי החשמלי שנועד לעבוד עם אבן פיצה , אך ניתן להתאים אותו לשיטת הסדין או ברזל יצוק לעיל. הוא מציין כי רוב התנורים הביתיים אמורים להיסגר כאשר הם מגיעים לטמפרטורה מסוימת. הוא המציא שיטה להטעות את התנור לחום מקסימלי:

    . . . הניחו את האבן [או "האח" המאולתר] על מתלה כ- 4 אינץ 'מגוף החימום העליון וחממו מראש, על אפייה, ב -500 מעלות צלזיוס למשך 30 הדקות הרגילות, ואז כדי להגביר את חום האבן מבלי שרכיבי התנור ייסגרו למטה, פתח את דלת התנור כמה סנטימטרים והשאיר אותה באוויר במשך כ- 30 שניות. חלק מחום הסביבה יימלט, אך האבן תישאר חמה באותה מידה. כעת סגרו את דלת התנור ועברו לצלייה למשך 10 דקות כדי לחמם את המשטח עד למקסימום. פתח את הדלת והחלק את הפיצה פנימה לצליחה. (...) כשהדלת סגורה, צלי. . . עד שהקרום נחרך במידה מספקת אך לא נשרף והתוספות מבעבעות.

#4
+7
MarkS
2011-05-18 06:49:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תנור לבנים עם עצים בטמפרטורה של 900 °

+1 - זה חייב לעבוד לפחות כמו אריחי מחצבה לא מזוגגים!
#5
+4
Daniel Moura
2010-07-10 02:45:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדאי לקנות אבן פיצה, אבל אם אין לך כזה אתה יכול לאפות אותה ישירות מעל הרשת. דרך זו תהיה פריכה יותר מאשר מעל תבנית אפייה מברזל.

#6
+4
Jan M.
2014-10-08 21:54:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנוסף לשימוש באריחי רצפה (יש לי אריחים בעובי של כ- 0.75 ס"מ, וזה לא מספיק), אני מבשלת את הפיצות שלי בשני מחזורים בתנור חשמלי בעל פונקציית גריל.

הנחתי את התנור בטמפרטורה הגבוהה ביותר עם פונקציית הגריל מופעלת. ואז אני מניח את המדף עם אריחי הרצפה כמה שיותר קרוב לגריל / גופי החימום. נתתי לזה להתחמם עד שהתנור יהיה בטמפרטורה הנכונה (~ 235-250 צלזיוס)

ואז שמתי במהירות את המדף באמצע וכיבה את התנור ונתן לפיצה לשבת על האריחים 5-6 דקות.

ואז אני מוציא את הפיצה ומחמם את האריחים בטמפרטורה מקסימלית (מכניס אותם שוב לגופי החימום).

אני מעביר את המדף עם האריחים לאמצע ומכניס שוב את הפיצה (הפעם עם פונקציית הגריל כבויה). תן לה לאפות במשך 5-10 דקות, אם כי אני פשוט עוקב אחר הפיצה באופן חזותי מכיוון שהקרום יכול להיחרך מהר מאוד.

עדכון:

דרך נוספת לעשות זאת היא לקחת את המחזור הראשון שתיארתי לעיל, אך ללא תוספות. אופים את הבצק עד שהוא כמעט מתחיל להשחים (הסתכלו בקצוות במיוחד, כי הם יישארו חשופים במחזור השני) ואז הוסיפו תוספות והמשיכו עם השאר. זוהי הדרך המובילה שלי להבטיח קרום טוב. שוב לא תהיה פיצה רטובה!

ואז תוכלו לאפות כמה בסיסים נוספים ולהכניס אותם למקפיא.

#7
+3
Recep
2010-07-14 17:45:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בשיש בהצלחה. זה צריך להיות ללא וריד.

@Recap - מעניין. מדוע זה משנה אם לשיש יש ורידים או לא?
ורידים הם נקודות תורפה בשיש, שיש עם ורידים לא יחזיק מעמד כל זמן שהוא ללא וריד
#8
+3
Sven
2010-11-04 19:58:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בתנור פיצה נפלא זה בבית:

Alfredo

הוא מתחמם עד 400 ° C (750 ° F) והוא תוכנן במיוחד לאפיית פיצה . זה עולה בערך 100 $, אבל לא מצאתי שום התייחסות בארה"ב לכך. (אני מגרמניה)

אני בסין וראיתי את זה בתוכנית בישול ניו זילנדית (משאית האוכל). קיבל רק ביקורות מעולות. חייב שיהיה. היכן הוא מיוצר?
@PatSommer: מוצר דומה שנבדק [כאן] (http://slice.seriouseats.com/archives/2010/07/my-pizza-oven-rene-walhouts-countertop-pizza-oven.html). כמה קישורים עוקבים אחר המאמר.
כן, זהה ל- http://www.newwavekitchenappliances.com.au/catalogue/products/pizza-oven/just-pizza-oven אבל מי / איפה מייצר בעצם? המממ חייב לחפור עמוק יותר עכשיו
#9
+2
Wizard79
2010-07-10 02:15:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל אני אופה אותו בתנור מעל הרשת, אך כדאי להשתמש בתבנית אפייה מברזל אם הבצק רך מדי. הימנע לחלוטין ממיקרוגל, אפילו עם הצלחת הפריכה.

#10
+2
AdamF
2010-07-17 08:42:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כל אבן פיצה סבירה שתוכל לקנות באמזון שתשתלב גם בתנור שלך, וחשוב מכך, על הגריל שלך, תהיה בסדר. החום חשוב הרבה יותר מהפנטזיות של האבן (וכפי שאחרים אמרו, מחבת מברזל יצוק שהתהפך למטה עובדת מצוין כאבן).

אני ממליץ בחום לצלות את הפיצה שלך מכיוון שלעתים קרובות אתה יכול להביא את הגריל לטמפרטורות גבוהות יותר מהתנור שלך והחום הזה ישתלם בקרום דק מושלם.

#11
+1
Covar
2010-07-10 05:58:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בתבנית אפייה ובמתכון לבצק שמביא לפשטידה יותר מהסיציליאנית. הקרום לא פריך מדי, והבצק יפה וסמיך.

#12
+1
Niklas
2012-03-03 00:11:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בשתי שכבות אם אריחי אבן סבון שנותרו משיפוץ האמבטיה שלנו. נתתי להם להתחמם כמו שצריך לפחות 1/2 שעה בטמפ 'המרבית של התנורים שלי (250 צלזיוס). בדקתי עם הספק והם מאושרים למטרות מזון. נפוץ מאוד בתנורי עץ פיניים ככל הנראה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...