שְׁאֵלָה:
האם צריך סוג מיוחד של בלנדר בכדי להכין שייקים?
Ryan Elkins
2010-07-10 05:49:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

או שאני פשוט עושה את זה לא בסדר? יש לי את מה שאני מחשיב כבלנדר טיפוסי שתמצא בכל מטבח אמריקאי. זה מיכל זכוכית עם להב בצורת צלב. הבעיה שיש לי היא שלעתים קרובות חתיכות נכנסות ל מתחת הלהב ולא משתלבות כלל. בפרט גם עם שייקים, אם הוא עבה מדי הלהב נוטה להסתובב מהר מדי ולשמור על הכל דחוף לצדדים ולא ממש משתלב. זו בעיקר בעיה אם מנסים להכין מילקשייק סמיך.

ניסיתי להוסיף בדברים כמו פירות בזמן שהבלנדר הולך בתקווה שהוא לא יגיע לתחתית מבלי להיות מעורבב אבל זה נראה שלא עובד ממש טוב. הצטמצמתי להתמזג מספר רב של פעמים (החל מכמות קטנה של חומר מעורבב היטב והוספתי לאט את ה"נתחים "מהניסיון הקודם בזמן שהבלנדר פועל), אך זה די זמן רב.

שמונה תשובות:
#1
+12
Mike Sherov
2010-07-10 05:52:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אהה, המורכבות של מיזוג. ניסיתם לפעום את השייק? התפרצויות קצרות נוטות לעורר חלק מהדברים שמתגנבים מתחת להבים.

זה לפעמים עוזר אבל הוא רחוק מלהיות חסין תקלות. כנראה שהתשובה הטובה ביותר שיש שם.
#2
+7
lomaxx
2010-07-10 06:21:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מגלה שאני יכול להכין שייקים מעולים עם מערבל מקל קטן מכיוון שהוא נותן לי שליטה טובה יותר. אם אין לך אחד, תנסה גם לדפוק לערבב דברים

+1 לבלנדר סטיקים. ויתרתי על בלנדר רגיל כבר מזמן.
מיקסר מקל בהחלט. בלנדרים הם כאב עצום ופשוט לא עובדים כל כך טוב לשום דבר. קניתי לפני שנים בלנדר טבילה של במיקס והדבר הזה הוא כלי נשק אימתני למטבח - קארי, מרקים, תבשילים, שייקים, קצפת, ויניגרטים, זה טנק מוחלט ומתנקה תוך שניות. כל דבר שקשה כמו משחות, או כל דבר אחר, נעשה במעבד מזון והבלנדר נכנס לאשפה, ולא חזר.
#3
+5
stephennmcdonald
2010-08-11 20:40:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מכין שייק כל בוקר לעצמי ולאשתי לקחת את הנסיעה לעבודה, ועדיין לא נתקלתי בשום דבר שנתפס מתחת להבים שלי - אז למרות שאין לי תשובה ספציפית לשאלתך, אני אמסר את התהליך שלי ונראה אם ​​זה עוזר :)

לילה: מוציאים 20oz פירות ומכניסים למקרר. בדרך כלל, 2 בננות טריות וכמה חופן גדולות של פירות קפואים שקועים מראש מחנות המחסן המקומית שלנו. אפשר להפשיר בין לילה.

בוקר: מכניסים חלב סויה וניל 10 גרם, יוגורט 3 גרם, 3 גרם יוגורט יווני לבלנדר. יוצקים פירות מופשרים מעל. מערבבים את ההגדרה הנמוכה ביותר למשך כ- 15 שניות ואז מגבירים את המהירות כל 5 שניות עד שאני במהירות הגבוהה ביותר. לוקח לי בערך 3 דקות להכין את אוכל הכלבים שלי, אז אני פשוט נותן לו לרוץ כל הזמן שאני עושה את זה. יוצקים, תהנו!

אני שוכח את דגם הבלנדר המדויק שלנו, אבל אני יודע שהוא מעט בריבוע, לא מעוגל לחלוטין, והוא הגיע גם עם חיבור מעבד מזון כך שהוא הגון עם מנוע חזק יחסית, אבל רחוק מאיכות מקצועית או מבלנדט.

למרות שאני לא עובד עם פירות קפואים, השייק קר מאוד בין מרכיבי החלב לפירות המופשרים בקירור. אבל, אם אני רוצה חלקלק עבה / קר לפעמים אני גם זורק מעט קרח פנימה.

#4
+4
Dorrene
2010-08-11 20:13:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי אותה בעיה, וגיליתי שאם מקפיאים את הפרי מראש זה לא דופק את עצמו כל כך מתחת ללהבים. בדרך כלל אני מתחיל להתמזג גבוה, וככל שהשייק משתלב יותר, אני עובד למהירויות נמוכות ונמוכות יותר.

#5
+3
Jay
2010-09-30 12:08:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי בלנדר של אוסטר, וקניתי להב ריסוק קרח המיועד להכנת שייקים. דברים נראים הרבה פחות נוטים להיתפס; הלהב שהגיע איתו היה כמעט חסר תועלת מכיוון שהוא פשוט היה מסתובב מתחת לאוכל ומסתובב ללא תועלת.

כן, שמתי לב שלעתים למזון אין מספיק משקל כדי לדחוף את עצמו על הלהבים אם הוא לא מספיק רטוב.
#6
+2
Kev
2010-07-10 21:42:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אולי אתה צריך להשקיע באחד מאלה: Blendtec :)

יש לי Kenwood Smoothie 2GO. זה די יעיל ואני לא מוצא מרכיבים שנתקעים מתחת להבים. וודא שאתה מקבל אחד שיש לו אחד הלהבים שמצביע כלפי מטה, זה תופס מרכיבים שיושבים מתחת ללהב די טוב.

חשבתי על זה. למעשה אני עובד קרוב מאוד למשרדים שלהם. כרגע יש לי איזה בלנדר זול רגיל. אשמח לבלנדטק ברגע שאוכל להרשות לעצמי כל כך הרבה עבור בלנדר.
כוחו של מנוע הבלנדר עשה את ההבדל עבורי.
@Ryan, יש לי Vita-Mix (אותה מעמד כמו ה- Blendtec) וזה לגמרי רע בתחת. מעולם לא הייתה לי בעיה עם שייקים. או להכין חמאת בוטנים. או כל דבר אחר לצורך העניין. כמעט ולא השתמשנו בבלנדר שלנו כי הוא מצץ. אנו משתמשים בתערובת הוויטה כל הזמן.
+1 על תערובת ויטה. לרוע המזל, זו מכונת השייקים שלנו בסך 400 דולר
@yossarian / @ray - אשמח לפוצץ כמה $$$ על בלנדטק או מיקס מיקס אבל ..... עבור מערבל של פחות מ- 30 $ הקנווד עושה עבודה די סבירה עבור שייק / קוקטייל מדי פעם.
#7
  0
grm
2011-05-14 14:47:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עדיף להוסיף את המיץ לפני החלקים הקפואים כדי למנוע מהתחתית להיות קרירה, קרה ודביקה.

#8
  0
barrymac
2011-07-24 23:59:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעיף את הבלנדר בזווית ומנער בעוצמה ונותן דופק של כוח כאשר הדברים נעים מספיק. זה עובד טוב. אני כנראה צריך להוסיף שאני משתמש בסוג מקל עם קובץ מצורף אבל הייתי עושה את אותו הדבר עם בלנדר שולחן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...