שְׁאֵלָה:
באיזה סוג בצק משתמשים להכנת סופגניות אמריקאיות טיפוסיות?
paskitosway
2013-02-05 01:14:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באיזה סוג בצק אתה משתמש להכנת סופגניות אמריקאיות טיפוסיות (כאלה שהומר סימפסון אוהב). אני מאיטליה וניסיתי להשתמש בקמח ואפייה בעקבות כמה מדריכים אבל בשום אופן: זה לא אותו דבר.

אחד תשובה:
SAJ14SAJ
2013-02-05 01:18:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנן שתי משפחות עיקריות של סופגניות בסגנון צפון אמריקה:

  • סופגניות מוגדלות שמרים הן בצק מוגדל מאוד של שמרים. ( מתכון לדוגמא מבלוג פיוניר וומן).
  • מה שמכונה "סופגניות עוגה" אשר עשויות לחם מהיר כמו בלילה הדומה מאוד לבלילת המאפינס, רק מטוגנים במקום אפויים. ( מתכון לדוגמא לסופגניות עוגת שוקולד מבית Serious Eats.)

אם תחפשו בגוגל, תמצאו שלל מתכונים לסופגניות, במגוון רחב של סגנונות ו רמות מורכבות, אך כמעט כולן מתחלקות לאחת משתי הקבוצות שלמעלה.

הערה: אני לא בטוח ש משפחת סימפסון חשפה אי פעם את העדפתו של הומר בסופגניות.

פַנטַסטִי! התשובה שלך באמת עוזרת לי, אנסה את הקישורים שדיווחת עליהם. ואגב ספק, הייתי מנסה את שניהם! אני חושב שזו תהיה הדרך של ההומר! לצחוק בקול רם
אני חושב שלמרות שסופגניות עוגה שכיחות כמעט באותה מידה, גידול שמרים הוא יותר הסופגניות ה"קנוניות ". אם מישהו אומר פשוט אומר "סופגנייה", "סופגנייה רגילה", או במיוחד "סופגנייה מזוגגת", כנראה שזה מה שהם מתכוונים אליה.
@Jefromi סופגניות מזוגגות, שמרים מוגדלים, הן כמעט בוודאות הזן הפופולרי ביותר. והסופגנייה השנייה ביותר הקנונית במוחי היא סופגנייה של עוגת שוקולד - והביטוי "סופגנייה מיושנת" פירושו סוג עוגה. באופן אישי, אני אוהב את שניהם, אבל אם הייתי צריך לבחור, ובכן, קשה מאוד לנצח סופגניות של עוגת שוקולד :-)
די בטוח שהומר אוכל עוגות שכן שמרים פחות שטוחים. ... אם כי הוא לא היה דוחה אף אחד (מממ סופגניות קפואות שלא בושלו)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...