שְׁאֵלָה:
האם עוגת תערובת בקופסאות חסונה מספיק בכדי לבנות כדור?
Erica
2017-01-16 23:53:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אנסה להכין עוגה כדורית (בערך). התוכנית היא לאפות שני חצאי כדור, ואז לחבר אותם יחד לכדור. עם זאת, אני די מודאג מיציבות העוגה.

אני מעדיף להשתמש בתערובת קופסאות (כדי לשמור על ההכנה הכללית פשוטה יותר) - אבל אני לא חושב ש"לח "ו עוגה "פלאפית" הולכת להיות מסוגלת להחזיק את עצמה בצורת קערה \ _ / שלא לדבר על תמיכה בערכת עוגה אחרת עליה.

האם יש דרך לייצב או "להדק" תערובת קופסאות להכנת עוגה צפופה יותר, או שעלי לחפש מתכון מאפס המיועד לפיסול או לבנייה?

כמה גדול של כדור?
אני גמיש - אם כדור קטן הוא הדרך היחידה שאוכל לגרום לו לעבוד, בסדר, אבל הילד שביקש זאת רוצה שקוטרו כ- 30 ס"מ.
האם אתה מתכוון לעשות "קונסטרוקציה" מלאה, דיבלים והכל, או שאתה פשוט יתאים שני חצאים זה לזה?
עוגה קלה יותר עשויה למעשה להחזיק את צורתה טוב יותר. ספוגית רול שוויצרית היא די קשה למשל, ומשקלה מעט מאוד.
@Stephie אני מקווה רק שתי עוגות. אין לי ניסיון עם יותר הרכבה מבנית ומעט זמן להתאמן ...
אם יש לך קערה (ים) מתכת בהן ניתן לאפות את העוגה, היא תקל על ההרכבה הסופית. "דבק" את שני החצאים עם זיגוג, ומעטה פירורים את כל הכדור לפני ציפוי סופי.
אחד תשובה:
Giorgio
2017-02-25 07:18:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנן מספר דרכים להגביר את צפיפות תערובת הקופסאות. מוסיפים את מספר הביצים לכיוון, אך מוסיפים שני חלמונים נוספים. במקום המים השתמש באותה כמות של חלב מלא.

שיטה נוספת היא להוסיף חבילה של אינסטנט פודינג, ולתערובות רבות יש מתכון לכך ממש על הקופסה. לכל תערובת קופסאות השתמשו באריזת אינסטנט פודינג 3.4 אונקיות, 4 ביצים, 1 כוס מים (או חלב) והפחיתו את כמות השמן הצמחי ל 1/3 כוס.

וכזו שמצאתי לפני שנים , שפרסם ב- עוגה מרכזית כ- doreen1092, הציע זאת: לכל תערובת עוגות קופסא, הוסף 1/2 כוס שמנת חמוצה, 2 ביצים, 1/4 כוס סוכר וגבינת שמנת 8 אונקיות. הכיתי את גבינת השמנת, ואז הוספתי את הביצים והסוכר, השמנת החמוצה ולבסוף את התערובת.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...