שְׁאֵלָה:
האם מדיח כלים יעקר בקבוקים לשימורים?
samsom
2011-02-28 09:10:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מכין תענוג עגבניות. האם אוכל לעקר צנצנות בצורה מספקת על ידי הכנסתן למדיח הכלים?

אחד תשובה:
Satanicpuppy
2011-02-28 09:58:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ממש לא. אתה צריך להרתיח אותם אם אתה בכלל חושב על שימורים. רוב הסיכויים שתהיה בסדר, שמחה חומצית נחמדה שתשמור על החיידקים ... אבל האם אתה רוצה לקחת את הסיכון? "מחזור, אל תסמוך עליו. לצורך שימורים, אתה צריך אותם כמה שיותר סטריליים מבחינה רפואית.

אתה יכול להשתמש גם בתנור, אני מוצא את זה הרבה יותר נוח: http://www.ehow.com/how_5109586_sterilize-canning-jars-boiling.html
כן מסכים לחלוטין - חיידקים כמו Clostridium Botulinum - בוטוליזם מתרבים בסביבות דלות חמצן כמו פחיות מזוהמות. התוצאות יכולות להיות קטלניות.
התכוונתי להצביע למטה, אבל גוגל ... כפי שמתברר, אתה יכול להשתמש במדיח כלים כדי לנקות אותם (לוודא שהוא נשטף היטב), ולהשתמש בהגדרת היובש המחוממת כדי לשמור עליהם חמים (ללא הלם תרמי). אתה בסדר בשלב זה אם אתה מעבד אותם יותר מ -10 דקות, או אם אתה יכול בלחץ. אחרת אתה צריך לעקר באחת מהשיטות המפורטות לעיל. [קישור] (http://www.simplycanning.com/sterilizing-jars.html)
האם "אם אתה מעבד אותם יותר מ -10 דקות, או אם לחץ יכול" להתכוון "לכל דבר שאינו רעיל יעשה, מעוקר או לא"?
@rackandboneman שאלתו הייתה, "האם אוכל לעקר אותם באמצעות העברתם דרך המדיח." לא, "אם אני מעבד את הצנצנות למשך 10+ דקות, האם עלי לעקר מראש." עליכם לענות על השאלה * בפועל *.
כֵּן. לחטא את המדיח עושה, לעקר אותו לא.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...