שְׁאֵלָה:
מהו מותג טוב לתבניות טפלון?
Zombies
2011-07-01 20:34:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני הולך לקנות מחבת טפלון חדשה ונראה לי שנקלע למזל רע עם תוצרת זולה שמתקלפים מהר מדי. האם כל מחבת טפלון ממותג טוב יכולה לעמוד עם מדיחי כלים אוטומטיים?

חשוב יותר מהמלצת מותג היא הבנה שטפלון אינו מיועד לשימושים מסוימים, במיוחד בטמפרטורות גבוהות. לפני שתבחר מותג אתה רוצה לחזור לערך זה: http://cooking.stackexchange.com/questions/2287/is-teflon-dangerous.
נכון, אני רק מתכנן להשתמש בו לביצים מקושקשות.
אני משתמש בכל המקצועי במטבח. כל עוד המחבת חמה לפני שאני מוסיפה את האוכל, אני משתמשת בנירוסטה ישר.
@Zombies- אתה מתגעגע לעניין, אם המחבתות שלך מתקלפות ומתפרקות "מהר מדי" אולי זו שגיאת מפעיל_ (להשתמש בה באופן שאינו עולה בקנה אחד עם מה שהיצרנים ממליצים) במקום להיות מיוצר בזול. אם תנסה להשתמש בפרארי לשטח, הוא לא התפרק כי זה היה ייצור זול.
אחד תשובה:
BobMcGee
2011-07-02 09:11:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה לא רעיון טוב לשלב מחבת טפלון כלשהי עם מדיח כלים אוטומטי, ללא קשר למה שהיצרן אומר.

אבל למרבה המזל עבורך, יש לי שימוש נוח ב- Cook's Illustrated מאוקטובר 2010, שעשתה סקירה נונסטית (המכונה גם מחבת). לדבריהם, אפילו הציפויים הטובים ביותר שאינם מדביקים לא ישרדו יותר משנה או שנתיים בשימוש כבד. זה הופך את הטיפול הנכון ליותר חשוב . המותג גם אינו אינדיקטור טוב לאיכות הציפוי, מכיוון שיצרני מחבתות רבים קונים ציפויים מאותם ספקים. אם לצטט את המאמר:

רוב יצרני כלי הבישול לא מכינים ציפוי נונסטיק משלהם; הם קונים אותו מספקים המציעים תפריט של אפשרויות, מבסיסי ועד פרימיום, ומרססים אותו על מחבתותיהם. זה דומה לצביעת חדר; איכות הציפוי הנונסטיקס נקבעת לא רק על פי מה שיש בו, אלא גם על ידי יישום וריפוי בזהירות, וכמה שכבות היצרן מחליט ללבוש.

הם מצאו את ה Tefal (T-Fal בארצות הברית) מחבת טפלון מקצועית מוחלטת ($ 35) הייתה עם ציפוי נון-סטיק שהעלה בהפרש משמעותי על התבניות האחרות, כנראה בגלל ציפוי הנונסטיק בן 5 השכבות (רוב המחבתות משתמשות ב -2 -3 שכבות). הזבוב היחיד במשחה היה הידית שלה, שהיו בה מסמרות שהשתחררו לאחר התעללות. אבל, תמורת $ 35 זה לא רע, כפליים מכיוון ש הוא עלה על מחבתות הנון-סטיק של $ 150+.

אם אתה מחפש משהו זול מזה, הייתי מציע לך להסתכל על בנייה ולא על מותג. בחר מחבת כבדה (לפי גודלה), עם אלומיניום מוצק וסמיך או מבנה רב שכבתי. שילוב זה מבטיח שהמחבת תחמם בצורה אחידה ומהירה (חיונית לביצים) ועמידה בפני עיוות. (חשוב אם אתה משתמש בטווח חשמלי). אם אתם מבשלים ביצים, הימנעו מחלונות אלומיניום קשים באנודה, מכיוון שהם אינם עוזרים במניעת הידבקות של ביצים ופשוט עולים יותר. שכבת הנון-סטיק צריכה להראות עבה וחלקה, ולא מרקם מעט.

מחבת הטיגון הנפוצה ביותר שלי (מחבת הביצים המוגדרת כברירת מחדל) היא T-Fal קטן שעלותו כל 7 דולר. הדבר החשוב הוא שיש לו בנייה נכונה ואני מתייחס אליו נכון; אני נזהר לא לשרוט את פני השטח עם כלים, אני אף פעם לא משתמש בכרית לשטוף עליו, והוא לא יכול להתקרב למדיח הכלים. זה עושה יותר הבדל מאשר בחירת מותג מהודר.

תשובה נהדרת בוב.
Offtopic: האם המותג שאני מכיר בשם Tefal מוכר בארצות הברית תחת T-Fal, או שמא מתחרה מסוגל לברוח מהשם ללא תביעה בנושא סימן מסחרי? או שפשוט "קיצרת" את השם כדי לא לדון במותגים בגלוי?
@rumtscho: נערך b / c שכחתי מזה. תפל מוכרת כ- T-Fal בארצות הברית כתוצאה מסכסוך מיתוגי עם דופונט, שטוענים שהוא דומה מדי ל"טפלון ". זה הגיוני שכן מדובר בשילוב של "TEFlon ו- ALuminum". כמו כן, אם מישהו מרגיש צורך, אני יכול להיכנס למתודולוגיית הבדיקה המסוימת בה השתמשו Cook's Illustrated. זה קפדני ואובייקטיבי למדי, פשוט השארתי את הפרטים לקצרה.
+1 לטפאל. מזל שיש לי חנות מפעל ליד, אחרת הם יהיו מחוץ לתקציב שלי :)
אין בעיה עם מדיח כלים ותפל בשבילי, אבל אני לא צריך מלח במדיח כלים בגלל סוג המים שלנו, מה שמשפיע.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...