שְׁאֵלָה:
מהו משאב מקוון טוב לרכישת מלח ים איכותי?
Adam
2010-10-26 08:21:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברצוני לרכוש מלחי ים נחמדים מאוד. ישנם מקורות רבים הזמינים באינטרנט אך קשה לדעת מה האיכות והמוניטין שלהם. מהי החנות המקוונת המקיפה ביותר לרכישת מלח ים?

אני מבין שזה בן עשור, אבל האם זה לא סוג יצירת הרשימה שאנחנו מנסים להימנע ממנה? אולי שאלה טובה יותר עבור האתר היא: אילו תכונות מחפשים במלח ים איכותי?
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
Steven Stadnicki
2010-10-26 23:00:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעוד שמבחר המלחים שלהם אינו הרחב ביותר ('רק' שמונה או תשעה זנים) אני חובב ענק ענק של World Spice ( http://www.worldspice.com ) כאן בסיאטל; מעולם לא הזמנתי מהם בדואר, אבל בכל פעם שנכנסתי לאסוף משהו הצוות היה מאוד מועיל וידע.

s_hewitt
2010-10-27 01:26:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink
ל

MySpiceSage יש בדרך כלל מחירים נהדרים לכל דבר, כולל מלח. האיכות הייתה טובה בכל מה שהזמנתי (חשבתי שלא הזמנתי מלח). הם מריצים כל הזמן הצעות חדשות - היום אתה מקבל 8 פולי וניל בחינם עם הזמנה - ותמיד תקבל דגימה של 1oz מכל תבלין שתרצה בכל הזמנה.

blackp
2010-10-27 06:52:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רכשתי כמה מוצרים מ- http://salttraders.com/

המלחים המעושנים שלהם מדהימים.

אם אתה מחוץ לארה"ב. שלח להם דוא"ל למשלוח חוזר כיוון שהאתר שלהם משתמש רק בשליחויות יקרות ואילו אם יוצרים קשר ישירות הם שמחים להשתמש בדואר ארה"ב למשלוח בינלאומי.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...