שְׁאֵלָה:
האם ניתן להפוך קרם קוקוס לחלב קוקוס, או להיפך?
jontyc
2012-03-31 12:32:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם ניתן להפוך קרם קוקוס לחלב קוקוס, או להיפך? לדוגמא, האם הוספת מים או חלב פרה לקרם הקוקוס תהפוך חלב קוקוס שמיש? או על ידי הפחתת חלב קוקוס, האם אוכל לקבל קרם קוקוס?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
BobMcGee
2012-04-10 20:51:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תשובה קצרה: אתה יכול לתת לחלב קוקוס להפריד ולהקפיץ אותו כדי לקבל מעט קרם קוקוס, אך אינך יכול להמיר את קרם הקוקוס בחלב קוקוס. דילול הקרם פשוט מייצר משהו נוזלי ומגעיל .

תשובה ארוכה: חלב קוקוס מיוצר על ידי גרידת קוקוס והזרמת מים חמים מאוד דרכו למיצוי שמנים וטעם, ואז מסננים את חלקי הקוקוס. זהו תערובת של חלקים ושומנים מסיסים במים, ויכול להתחלב ממש כמו חלב רגיל או לעבות רטבים בדומה לקרם חלב.

אם תאפשר לחלב קוקוס לשבת, החלק השומני יעלה למעלה. חלק זה מוקפף להכנת קרם קוקוס, העשיר בהרבה בשומנים. הוא מתבשל בצורה שונה מאוד בגלל תכולת השומן הגבוהה יותר, ואינו מתחלב או מסמיך היטב; עם זאת, הוא טעים למדי!

אם אתם מחפשים להחליף חלב קוקוס, אך יש לכם רק קרם קוקוס, התחליף הטוב ביותר יהיה ככל הנראה מעט קרם קוקוס + הרבה כבד (חלב ) קרם.

הערה: יש אנשים שמתייחסים לנוזל הכלול בקוקוסים טריים כחלב קוקוס, אך זה נקרא יותר נכון מי קוקוס. הבלבול הזה הרס מתכון לרבים!

nico
2012-03-31 16:33:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דוחות ויקיפדיה:

חלב הקוקוס מקרר ומותר להתייצב. קרם קוקוס הוא החלק הסמיך שאינו נוזלי המפריד ועולה לראש חלב הקוקוס.

כדי לעבור בדרך אחרת אתה יכול בוודאי להוסיף חלב או מים. זה לא ייתן לך את אותו הדבר בדיוק כמו חלב קוקוס, אבל זה יהיה בסדר כתחליף למנה.

זה מבלבל. פירוש הדבר שמה שמשווק כחלב קוקוס הוא לא באמת חלב קוקוס, נכון? אז אי אפשר באמת להכין קרם קוקוס מחלב קוקוס "אמיתי". עם זאת, הניחוש שלי הוא שההבדל בין קרם קוקוס מסחרי לחלב קוקוס הוא יחס קוקוס למים גדול יותר המשמש להכנה.
@cptloop: אני לא חושב שאני עוקב אחריך ... חלב קוקוס הוא הנוזל שיש לך בתוך הקוקוס (אני לא יודע אם מסחרי יכול להוסיף חומרים משמרים וכו '). אם תניחו לו לשבת תקבלו קרם קוקוס + נוזל שיהיה בעיקר מים + מלחים אחרים, ויטמינים מסיסים וכו 'שבדרך כלל נמצאים בחלב קוקוס. אם אתה לוקח את השמנת ומוסיף מים אתה מכין פחות או יותר חלב קוקוס, אך חסר לך חלק מאותם רכיבים נוספים. תוספת חלב תהיה טובה לדילול התערובת, אך כמובן שחלב קוקוס אינו מכיל באופן טבעי חלב פרה!
הנוזל שבתוך הקוקוס נקרא מי קוקוס. חלב קוקוס ושמנת מיוצרים על ידי גרידת בשר הקוקוס, ערבובו עם מים וסחיטתו החוצה. AFAIK, באופן מסורתי, יש המכנים את המים שנותרו לאחר הוצאת הקרם "חלב קוקוס". מכאן שאפשר להכין שמנת מחלב קוקוס מסחרי בלבד, מכיוון שהם משתמשים בהגדרה אחרת.
@cptloop: אתה צודק, התעלם מההערה הקודמת שלי.
Ryan
2020-03-09 00:34:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

להמרת קרם קוקוס בחלב קוקוס

נראה שיש הרבה חילוקי דעות, אז כנראה שתצטרך להתנסות (כמו שמציע מספר 5 להלן).

תשובה 1: BobMcGee אומר שאתה "לא יכול להמיר קרם קוקוס בחזרה לחלב קוקוס".

תשובה 2: ה ניסיון שלי, תמיד הוספתי פחית מים אחת לכל פחית חלב קוקוס וזה עובד מצוין למטרותיי.

תשובה 3: https://mommypotamus.com/how-to-make-coconut-milk-from-coconut-cream/ אומר:

¾ כוס מים ל -2 כפות קרם קוקוס

https://amzn.to/2ItFPHp אומרת שגודל של 2 כפות של קרם קוקוס שוקל 30 גרם וזה בקופסת 13.66 מ"ל (403 מ"ל) יש ~ 13 מנות.

13 × 0.75 כוס = 9.75 כוסות מים לכל 13.66 מ"ל קרם קוקוס (כלומר 9.75 ג 'מים ל 1.7 קרם קוקוס ) .

אני באופן אישי מצפה שגישה זו תהיה טעימה יותר מדי מימית.

תשובה 4: https://willamettetransplant.com/how-to-make-homemade-coconut-milk-4-ways/#coconut-cream אומר:

היחס לחלב קוקוס מקרם קוקוס משומר הוא: 1 קופסת קרם קוקוס (5.40 עוז) ו -2 כוסות מים.

אם אנו מניחים שווילמט התכוון לכך כתוב "5.40 fl oz" במקום "5.40 oz" (כלומר מדידת נפח ולא משקל), ואז קנה המידה * המתכון שלה מוביל ל 5.1 כוסות מים לכל מיכל קרם קוקוס של 13.66 מ"ל (כלומר 5.1 ג 'מים לכל קרם קוקוס של 1.7 ג'), כלומר ~ קרם פי 1.9 מהמתכון לפוטמוס, אבל עדיין הרבה פחות קרמי ממה שאני מעדיף.

* 13.66 ÷ 5.4 × 2 ≈ 5.1

תשובה 5: https://www.wikihow.com/Make-Coconut-Milk-from-Coconut-Cream אינו מספק יחס ספציפי ובמקום זאת אומר:

כמות [המים לערבב עם קרם קוקוס] תהיה תלויה בעקביות הרצויה. עדיף להוסיף כמויות קטנות ולהצטבר במקום להגזים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...