שְׁאֵלָה:
מדוע ישנו תהליך חימום דו-שלבי להכנת קרם גלידה
GdD
2017-02-20 04:20:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מכין גלידה לעיתים קרובות, עם תוצאות טובות למדי, ואני עוקב אחר אותו תהליך בסיסי להכנת הדובדבן. זו השיטה שראיתי שחוזרת על עצמה במתכונים רבים ושונים הכוללת:

 1. חימום החלב והשמנת, בתוספת כ 2/3 מהסוכר במחבת עד שהוא מתחיל לאדות (בערך 130F) והסוכר נמס
 2. הקצפת יתרת הסוכר עם החלמונים עד לקבלת צהוב חיוור
 3. בהדרגה להוסיף מעט מתערובת החלב / שמנת החמה לחלמונים
 4. הוספת החלמונים והשמנת חזרה לתבנית עם שארית הקרם
 5. מחממים בעדינות את התערובת עד שהיא יוצרת פודינג (בדרך כלל אני מחמם עד 155F בערך באמצעות מדחום)
 6. הסר מהאש, הוסף טעמים ואז צנן את התערובת
 7. o>

  עכשיו זה עובד בשבילי ואמין מאוד, אבל מכיוון שהכנתי אצלי אצבע של בסיס מנטה לא יכולתי לעזור אבל לחשוב מדוע שלב 1, ולכן 3 ו -4 הוא הכרחי.

  מדוע לחמם מראש את החלב, השמנת והסוכר, ואז לחמם שוב לאחר הוספת החלמונים? אני יודע שאתה מוסיף מעט שמנת חמה לחלמונים כדי שלא יזדעזע, זו לא השאלה שלי. למה לא להקציף את החלמונים וחלק מהסוכר, ואז להכניס אותם לחלב קר ושמנת ולחמם את כל התערובת?

שתיים תשובות:
R. Richards
2017-02-20 08:08:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צעדים אלה נעשים על מנת להבטיח שהחלוקה בסופו של דבר תהיה הטובה ביותר שיכולה להיות. לקלפה הטובה ביותר יש עקביות חלקה וקרמית.

חימום החלב / השמנת עם הסוכר יבטיח שהחלב והסוכר ישולבו לחלוטין. זה יכול להיעשות עם חלב קר, אך תהיה לך סבירות גבוהה יותר לקבל גרגירי סוכר שאינם מתמוססים, בכיוון לעבר פודינג גרגירי.

הקצפת החלמונים והסוכר לצהוב חיוור עושה דבר דומה. . מרכיבים המשולבים היטב יהיו נושא חוזר כאן.

שלב 3 ו -4 קשורים יותר ממה שניתן היה לחשוב. שלב 3 הוא השלב הראשון בשילוב היומן ותערובת הביצים. על ידי הוספת חלק מהחלב החם לתערובת הביצים, אתה מזג את תערובת הביצים. זה אומר שאתה מקרב את הטמפרטורה של תערובת הביצים לטמפרטורה של המחלבה. לכן, כשאתה מוסיף את שאר החלב לתערובת הביצים הוא לא יבשל את הביצים, ולא ישאיר לך פודינג גושי או גרגרי. אם היית מוסיף את כל מוצרי החלב היישר לתערובת הביצים מלפנים, אתה עלול לקבל כמות גדולה של ביצים מקושקשות מאוד. לא כל כך מושך, באמת.

אתה כבר מכיר את החלק הזה מאז שהזכרת אותו בשאלה; רק מנסה להיות יסודי.

שלב 5 מבשל את הקומפה. מכיוון שאנו עוסקים בביצים, אנו רוצים טמפרטורה מינימלית: 155 / 160F. עם זאת, אינך רוצה לעלות גבוה יותר ( ביצי לטרוף מתוק ).

כפי שכבר ידוע לך מניסיון, ביצוע צעדים אלה יביא לך תוצאות נהדרות בכל פעם.

כדי לענות על השאלה הסופית שלך ...

אתה יכול פשוט להרכיב את כל המרכיבים ולהגיע עם פודינג הגון, וזה בטח יעבוד כשמתמודדים עם קטן קבוצות. יכול להיות שווה להתנסות. אם אתה כמוני בכל מה שקשור לאפייה, או בישול עדין ... אם זה לא שבור, אל תתקן את זה.

לפי הזמן, זה עלול לקחת קצת יותר זמן. הסיבה שאני אומר זאת היא כי מניסיוני, כאשר אתה מבצע את הצעדים בנפרד, אתה יכול לעשות כמה צעדים במקביל. אפשר להקציף את החלמונים והסוכר בזמן שהחלב / שמנת והסוכר מגיעים לטמפרטורה. כמו כן, ייתכן שתתחיל בתערובת קרירה יותר כאשר תתחיל להעלות את הכל לטמפרטורה אם תעשה זאת בבת אחת, דבר שעלול להאט אותך מעט. לא שיש מרוץ. אבל אם אתה טבח מקצועי, הזמן עשוי להיות שיקול.

מדוע הזכרתי שזה יכול לעבוד עבור קבוצות קטנות? ובכן, הכנתי פודינג בקבוצות גדולות יותר (3 עד 5 ליטרים), ואני פשוט לא חושב שלעשה את זה בבת אחת יהיה כיף בכלל. ערבוב של 5 ליטרים של בלילת פודינג מעורבת כבר עד שמגיע לטמפ 'נראה כאילו זה ייקח לנצח, וכמעט מבטיח שאני בסופו של דבר נשרף משהו. יש קצת כיף בהכנה, אבל זה קצת דוחף את זה. ייתכן שהמתכון שיש לך הותאם מאיפה שהוא עבד בדרך כלל במנות גדולות (ניחוש מוחלט מצדי).

אני חושב שכיסיתי הכל. מקווה שזה יעזור לך!

Cascabel
2017-02-20 12:43:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך זו מהיר יותר ופחות נוטה לשגיאות.

אם אתה מחמם את הכל בבת אחת, תצטרך להיזהר מאוד לא לחמם אותו בתחתית, כלומר לשלם הרבה תשומת לב וחימום לאט. אם תחמם קודם בלי הביצים, תוכל לחמם במהירות ואז להוסיף ביצים ולהתקרב לטמפרטורה הנכונה, כך שלא תצטרך לחמם בעדינות ולשמור עליה בייביות כל עוד.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...