שְׁאֵלָה:
הדרך המהירה והבטוחה ביותר, להביא חלב לרתיחה
Kyra
2010-07-15 21:28:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אז הכנתי אתמול גבינת קוטג 'ביתית שגרמה לי לבשל את החלב עד שהוא בדיוק עמד לרתיחה. היה לי אותו על הכיריים לפחות חצי שעה כי לא רציתי שזה יתחיל לרתוח בפעם האחת שהסבתי את מבטי. זה גרם לי לתהות אם למישהו יש 'טריקים' להביא לרתיחה חלב במהירות (בבקשה) ובבטחה?

חצי שעה להרתיח חלב - כמה חלב הרתחת ??
הרתחתי 4 כוסות חלב ורבעתי את המתכון.
שתיים תשובות:
moonshadow
2010-07-15 21:33:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנחתי את המחבת עם החלב בתוך מחבת גדולה יותר המכילה מעט מים. זה מקשה על ההרתחה של החלב הרבה יותר; אבל זה לא צריך להרתיח כדי לפנות לגבינת קוטג '. לוקח הרבה יותר זמן להסתובב בצורה זו (1-2 שעות), אבל במהלך הזמן הזה אני יכול להשאיר את זה לבד ופשוט לבדוק שוב כל 5-10 דקות לראות אם זה עוד התחיל להסתובב ולתת לו ערבוב מהיר ל לשבור את העור.

לא בטוח שזה באמת עונה על השאלה. אם כי זה יכול להיות בגלל הדרך המבלבלת שנשאלה. זה נראה כתשובה לדרך "הבטוחה ביותר" להרתיח חלב, אך מכיוון שהיא ארוכה פי 2-4 מהשיטה של ​​ה- OP, זה בהחלט לא מהיר יותר.
hobodave
2010-07-16 00:03:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם המטרה שלך היא רק להרתיח חלב במהירות ובבטחה. ואז הייתי מציע להשתמש בסיר עם משטח גדול יותר. פירוש הדבר שהחלב שלך יהיה רדוד יותר ובכך רותח מהר יותר. זה בטוח כמו מה שאתה עושה כרגע, אך מכיוון שהוא רותח מהר יותר תצטרך לצפות בזה הרבה יותר מקרוב.

זכור שבשיטה זו, מכיוון שהחלב יהיה בעל שטח פנים גדול יותר. נחשף לאוויר, ואז הוא יתאדה הרבה יותר מהר. ה עשוי לדרוש ממך להתאים מעט את כמות החלב שאתה רותח.

אם אתה מתכוון להוסיף מרכיבים נוספים לחלב למתכון מורכב אולי יותר באותו סיר, ייתכן שזו לא גישה שימושית. לְמָשָׁל אם היית צריך להרתיח משהו בחלב במשך מספר דקות זה ייכשל, כי סביר להניח שהיית מרתיח יותר מדי מהחלב שלך בזמן שהפריט היה צריך לבשלשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...