שְׁאֵלָה:
איך להפיק את המיטב מבשר קשוח בזמן קמפינג?
Brent
2013-09-10 07:51:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבעיה היא שהחברים שלי אוהבים לקנות סטייקים זולים לטיול בקמפינג (בדרך כלל מהמחיר של 5 תמורת 5 דולר), ואז הם מוסרים לי אותם כאילו אני יכול לחולל איזה נס חוץ מלהוסיף פלפל סדוק ולנסות לא לבשל אותם יתר על המידה אש פתוחה. אני אשאיר את התוצאה לדמיונך.

האם יש משהו שאני יכול לעשות או להוסיף לבשר הזה כדי שיהיה פחות קשוח, אבל גם משהו שאוכל לעשות בזמן קמפינג ואין לי גישה למטבח?

בקש מחבריך לא לעשות זאת?
קנו את הסטייקים בעצמכם לפני שהם עושים?
שֵׁשׁ תשובות:
RI Swamp Yankee
2013-09-10 18:28:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בשר זול וקשוח הוא פאזל שעליו התמודדו טבחים לאורך הדורות. הפתרונות הנפוצים הם כדלקמן:

1) נמוך ואיטי - בישל בקצה האש, או על גבי מיטת גחלים, במשך זמן רב. קלייה ותבשיל הם גם חלק משיטה זו - הוספת נוזל בטעם כדי לשמור על לחות הבשר בזמן וחום מרכך אותו. תנור הולנדי מברזל יצוק הוא חבר שלך. צ 'ילי סטייק!

2) רגישות מכנית - הוצא את זה לעזאזל עם משהו כבד (הקצה האחורי של הפתח או החלק התחתון של כלי בישול מברזל יצוק), תקע בו עשרות חורים קטנים , ו / או פורסים אותו דק. רולדת בקר תעבוד צלויה היטב על אש פתוחה, או סטייק מגולח / בקר איטלקי / צ'ילי סטייק מוסק ופרוס במקום ומטוגן במחבת.

3) רגישות כימית - חומצה, מלח, סוכר והזמן יכול להניב את התשואה החזקה ביותר. בקבוק זול של רוטב איטלקי, תיק נעילה עם רוכסן, וזמן איכות מעט בחזה הקרח, וביצעתם קבוב כבוש מוכן לקוביות, שיפודים וצלויות על אש פתוחה כמו מרשמלו בשר.

4) כל האמור לעיל. סטייק שוויצרי! למעשה, כל הצעות המנות הנ"ל פועלות רק בהתאמה עם אחרת. אבל ברצינות, שוויצרי. סטייק.

אתה יכול לעשות את כל זה בשטח עם סכין חדה, קרש חיתוך מפלסטיק זול ותנור הולנדי או מחבת מכוסה (ברזל יצוק עדיף, תגרום לחברים שלך לארוז אותו בשבילך). p>

אם תצטרך לסחוב אותו בעצמך, תוכל למצוא תנור הולנדי יצוק מאלומיניום - בישול הגון במשקל נמוך משמעותית.
על איזה סוג של חומצה אתה ממליץ? האם ישנם אנזימים בהם אוכל להשתמש?
@brent - החומצה הנוחה ביותר למטרתך היא חומץ, שהוא מרכיב עיקרי ברוטב סלטים בסגנון איטלקי שנרכש בחנות, יחד עם עשבי תיבול ותבלינים שונים ושמן. הוסיפו מלח, טא דאה! מרינדה מיידית!
ואם אתה לא רוצה להביא סיר, אתה יכול להביא נייר אלומיניום וללכת על מסלול צב הכסף / ארוחת ערב נווד / נווד. (אם כי, בדרך כלל אתה רוצה לחתוך אותו קודם ... פשוט קל יותר לאכול אם אתה לא צריך לנסות לחתוך אותו לאחר שהוא מבושל)
razumny
2013-09-10 12:08:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם מספר מסלולים שתוכלו לנקוט בהם, אם כי רוב שאני יכול לחשוב עליהם כרוך זמן רב (כמו בישול איטי של הבשר בתוך נוזל פלטה) או הכנה מבעוד מועד (כמו בישול של בשר sous vide כדי להישבר החלבון קצת).

מה שעשיתי כמה פעמים הוא כדלקמן:

  1. חתוך (את רוב) השומנים ואת כל הגידים מה- בשר
  2. חותכים את הסטייקים לרצועות (בדרך כלל אני אורכת כארבעה סנטימטרים על רוחב שניים)
  3. אבק את הרצועות בקמח רגיל
  4. הוסף מעט שמן לסיר מברזל יצוק
  5. הוסף שום שום כתוש או קצוץ דק, בישול עד שקוף
  6. הוסף את הבשר, צורב את החוץ כדי להתחיל בתהליך הקרמליזציה
  7. הוסף נוזל לחם (השתמשתי ביין אדום, בירה (דל-הופ) ומלאי טוב להשפעה טובה) וכמה ירקות (בדרך כלל אני משתמש בגזר ובסלקל)
  8. שמור על שפל מבשלים לא מעט זמן, בודקים את הבשר באופן קבוע ביחס לרמת העשייה לעיסות

זה מעורב, וזה לוקח זמן, אבל עדיין לא הצלחתי להיכשל.

זֶה. ה- OP לא מזכיר את האופן בו הוא מבשל, אך אם מדובר באש עץ עליו לבנות בעל סיר מתכוונן (רק 3 מקלות) ולהרים את הסיר מהאש מעט כדי שיהיה נמוך ואיטי.
Joe
2013-09-10 17:23:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה הכנה תהיה לך מבעוד מועד?

אם הם נותנים לך את הסטייקים לפני שאתה עוזב, הטכניקה האופיינית שלי היא לדקור אותם שוב ושוב בעזרת מזלג ואז לתת להם אמבטיה במרינדה בן לילה. זה יכול להיות קצר כמו שעתיים, אבל אתה באמת רוצה לוודא שאתה עושה את הדקירה - אני מנסה להכות אותם במרחק של 5-7 מ"מ, ולעשות קווים לאורך הסטייק ואז להתחיל בשורה הבאה. זה יעזור לחתוך חלק מהסיבים בבשר, ולאפשר למרינדה לחדור עמוק יותר.

אני ממליץ לשים אותם בשקיות עם רוכסן, ואז לקנן אותם בתחתית המצנן שלך, או אפילו במקרר ספיראט, כמו שיש דליפה, אתה לא רוצה שמיצי הבשר יעלו לדברים אחרים.

אם אין לך זמן להחתים אותם, אני היית הולך עם סטייק מטוגן עוף - מכניס אותם החוצה, אבק אותם מקמח, ואז מבשל אותם במעט שמן (מטגן רדוד). באופן מסורתי, הייתם מכינים רוטב לבן עבורו - מוסיפים מעט מהקמח מהמחפרת לשמן כדי להכין רו. (יתכן שתצטרך לשפוך מעט מהשמן אם יישאר הרבה). בצעו את ההוראות לבשמל, אך תבלו אותו בפלפל שחור, והוסיפו טפטפות בשר (מבושלות) יחד עם החלב. אתה יכול גם להוסיף בירה או נוזל אחר להכנת רוטב, כיוון שהחלב מסובך יותר לצאת לקמפינג.

אין הכנה מבעוד מועד. אולי אוכל לעשות משהו ברגע שנגיע לאתר בהכנה ליום המחרת.
@Brent: אם כן, סביר להניח שתרצה לערבב ולצנן את המרינדה לפני שאתה הולך, אז אתה לא מחמם יותר מדי את הבשר. משהו מלוח באמת (למשל, ווסטרשייר ורוטב סויה) עשוי לסייע בשימור כמו שאתה נמצא בנסיבות פחות אידיאליות. תלוי כמה זמן יש לך לטפל באש, או הייתי הולך עם סטייק מטוגן עוף או הצעת RI ביצה ינקי לסטייק שוויצרי. (הרוטב מסטייק שוויצרי קל יותר לקחת קמפינג מאשר רוטב לבן)
Bob
2013-09-10 18:27:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה מהתשובות האחרות נגעו לכך, אך התשובה הגנרית לסטייק זול היא בדרך כלל להרכך אותו בצורה מכנית. דקירה במזלג או חבטה בפטיש הם דרכים פשוטות לעשות זאת. אתה יכול גם לקנות מכשירים עם חבורה של מחטים קטנות או להבים שתוכל ללחוץ לתוך הבשר. חלק מהבשר נמכר כבר רך בדרך זו (יכול להיות שכותרתו "רך להב" או דומה). הערת בטיחות חשובה: יש לבשל את הבשר המתרך בצורה כזו לאורך כל הדרך. אם אתה רוצה סטייק נחמד בינוני-נדיר, אתה צריך לקנות את הנתח היקר יותר.

כדאי לנסות לגזור כמה שיותר רקמות חיבור (עור כסף וכדומה). שומן מוסיף טעם, אבל רקמת חיבור על סטייק מבושל במהירות פשוט משאירה אותך עם פה מלא בריסות.


אם יש לך זמן, ולא מחפש להגיש "סטייק", אתה יכול להתעלם מכל מה שאמרתי עכשיו ולבשל את הבשר כמו צלייה בסיר. מתבלים את הבשר בנדיבות במלח ופלפל. צורבים את שני הצדדים בתחתית תנור הולנדי. יוצקים פנימה בירה (או סתם מים, אם איכשהו הזנחת להביא בירה) עד שהבשר מכוסה כמחציתו. תן לו לשבת על אש נמוכה במשך כ -4 שעות, או עד שהבשר רך במזלג (או עד שחבריך מאבדים כל סבלנות כלפייך). הכינו לארוחה על ידי השלכת תפוחי אדמה חתוכים, בצל וגזר בשעה-שעתיים האחרונות של הבישול. זה לא יהיה שום דבר שדומה ל"סטייק ", אבל זה יהיה הרבה יותר טוב.

GdD
2013-09-10 14:25:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם הם רוצים סטייק ולא בשר בקר כלשהו אז התשובה היא לא. אם אתה רוצה סטייק טוב אתה צריך לקנות סטייק טוב, אתה לא הולך להשיג תוצאה טובה מפח המציאה ולא משנה מה תעשה לו.

אם בקר כלשהו יעשה זאת, קנה בשר המתאים ביותר לשיטה בה אתה מתכנן להשתמש. באופן אישי הייתי הולך על תבשיל לבבי, אבל אפשר להכין גם רנדנג בקר, או סתם שוקה מוחזרת (בשר רגליים).

אם הם באמת רוצים חוויית סטייק זולה אז קבל במקום סטייק פלנקס, אתה יכול להרכך אותו בעזרת הפטיש שבו אתה משתמש להימצאות אוהל (כמובן ניקה) ואז להשרות אותו בבירה או יין. ואז ברביקיו על החום הגבוה ביותר האפשרי במשך כ -2 דקות לכל צד. תקבל תוצאה הרבה יותר טובה עבור כסף דומה.

אם מה שהם באמת רוצים זה סטייק טוב אז אמור להם לחפור קצת יותר עמוק ולקנות בשר הגון!

Kathleen
2013-09-14 20:10:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכינו בבית ...

בשקית זיפלוק הוסיפו חומץ בלסמי, אבקת שום, פלפל וקורטוב מלח ים. הוסיפו את הסטייקים, ותרצו אולי להכניס שקית כפולה. קל ... מחזה קרח לגריל, ובסיס הוויניגר הופך את הבשר הכי קשה למכרך ועסיסי. השתמשתי בצלי טריפטי בדרך זו והוא היה מועדף מחנה מובהק,שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...