שְׁאֵלָה:
האם עלי לטגן פטריות לפני שמוסיפים לרוטב בשר אדום?
Will
2017-12-11 17:29:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתכנן להכין רוטב לסיר לחץ באמצעות עגבניות, בקר טחון, נקניקיות ויין - רוטב ספגטי אמריקאי קלאסי. השיטה היא להזיע בצל, גזר, סלרי ושום תוך כדי טיגון בשר במחבת נפרדת והוספה יחד עם נוזלים לפני שעה בסיר הלחץ.

אני חושב להוסיף פטריות לטעם ול מרקם - התוכנית שלי הייתה לקוביות אותם ולבשל אותם עם הבשר. האם אקבל טעם ומרקם טובים יותר על ידי טיגון הפטריות מראש, או שעלי פשוט להכניס אותן כשאני מזיע את הירקות?

סיר לחץ. הנה השיטה שלי https://docs.google.com/document/d/1BABComPWgLxLlgfmEBEk2X18VIMpcMegOVNkWKu_aXk/edit
לא ממש תשובה לשאלה, אבל שקול להשתמש בפטריות מיובשות. הם לא צריכים שום התעסקות. פשוט הוסיפו אותם לסיר של סיר הלחץ ממש לפני שאתם מוכנים לכיסוי. יש לך מגוון רחב יותר פתוח בפניך, לא מוגבל לפי עונה או אזור. שקול פורצ'יני.
בהחלט הייתי שם אותם כשאתם מזיעים את הירקות
שתיים תשובות:
Stephie
2017-12-11 17:41:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה ממש בדרך עם בישול מראש / טיגון הפטריות במקום לזרוק אותן רק למנה. אני חושב שהם מרוויחים מזה מאוד, במיוחד מבחינת טעם, שהולך ומרוכז הרבה יותר. לא משנה מה תבחרו לעשות, זכרו כי פטריות ישדרו הרבה נוזלים במהלך הטיגון.

אז אם תוסיף כמות משמעותית לבשר שלך, סביר להניח שהוא יפריע להשחמה. הדבר נכון גם אם תוסיפו לירקות שלכם מההתחלה, אבל זה לא משנה כל כך.

אני ממליץ לכם

  • להשחים את הבשר ואז להוסיף את השתמשו בנוזלים ל"דיגליז "ראשון או
  • להזיע את הירקות שלכם והוסיפו את הפטריות כשהן כמו חצי מוגמרות. את הפטריות בנפרד, אבל למה לטרוח בצעד נוסף?
בישול לחץ של הפטריות עלול לבשל אותן יתר על המידה, מדוע לא לטגן אותן ולהוסיף אותן לאחר מכן?
Tracy LF
2017-12-13 18:26:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תלוי מדוע אתה מוסיף פטריות (נגיסות בודדות או טעם) עושה את ההבדל.

אני משתמש בהם לטעם, אז אני מעבד אותם מזון לחתיכות. הם הופכים להיות טחון / בשר טחון & והם מעניקים הרבה טעם בשימוש בדרך זו.

ואז תוכל להשתמש בהם בכל נקודה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...