שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לאפות מאכלים מטוגנים בדרך כלל?
Sobachatina
2011-05-09 21:23:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרבה מאכלי נוחות קפואים הם מאכלים שמטגנים באופן מסורתי ניתן להכין על ידי אפייה. אני חושב על מקלות דגים, צ'יפס, טאטו טאטס, קופצניות ג'לפינו וכו '.

I אני מחורבן בטיגון עמוק. אני לא רוצה לקנות טיגון כי אני לא עושה את זה מספיק בכדי להפוך מכשיר מגושם יקר לכדאי. כשמטגנים במחבת אני לא אוהב לפקח על טמפרטורת השמן שלי. האוכל שלי, אם כן, יוצא הרבה יותר שמן ממה שהוא צריך. אני גם לא אוהב לנקות ולאחסן גלון של שמן טיגון.

אני יודע שהמאכלים האלה שונים באפייה ולא בטיגון. עם זאת, הצ'יפס הביתי שלי אפוי בהרבה מגרסאות מסחריות.

איך אוכל להכין פופרי ג'לפינו בבית שאפשר לאפות כמו מוצרים קפואים מסחריים?

איך הצ'יפס הביתי שלך גרוע יותר מהגרסאות המסחריות? האם הם ספוגים? טעם רע?
הטעם בסדר אבל הם פשוט לא נהיים פריכים כל כך. במיוחד מאכלים לחמים נשארים רכים ומוכנים במקום להיות פריכים.
תנור קונוונציונלי או הסעה? טיגון עמוק הוא למעשה סוג של הסעה, כך שלא תשיג תוצאות טובות כל כך עם תנור קונבנציונאלי.
לידיעתך, הרבה מאותם מאכלי נוחות קפואים מטוגנים בצמח המזון לפני שהם מקפיאים אותם. אז למעשה מטגנים אותם מחדש, או מחממים אוכל מטוגן שכבר.
שֵׁשׁ תשובות:
Sean Hart
2011-05-09 22:15:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי ממליץ ללוות מהעקרונות שנמצאו בפוסט זה, המפרט כיצד "לטגן" עוף בגריל קומקום: קומקום פריד צ'יקן.

שתי מסירות מפתח כאן : 1) חום גבוה, ו- 2) כל שטח הפנים של האוכל שלך חשוף לאוויר מחומם. פשוט תחליף את "הקומקום" ב"תנור ", ותשים משהו מתחת למתלה שעליו אתה מבשל את האוכל שלך כדי לתפוס את החומר שנוזל ממנו, ואתה צריך להיות טוב ללכת. יתכן ויהיה צורך בניסויים מסוימים כדי למצוא את התמהיל הנכון של זמן וטמפרטורה עבור פריט המזון שברצונך לבשל, ​​אך לא צריך לקחת יותר מכמה ניסיונות בכדי להשיג את זה נכון, אם לא הראשון.

הקישור מת.
מלבד החום הגבוה, [מאמר זה] (http://www.cookinglight.com/cooking-101/techniques/out-of-the-frying-pan-into-the-oven) ממליץ על (1) לחם, כלומר כיסוי בשכבות קמח מתחלפות (או עמילן תירס וכו ') וכמה נוזלים כגון חלבון ביצה או שמן, לשתיים או שלוש שכבות של קמח / עמילן תירס בסך הכל, ו (2) שימון המשטח החיצוני.
תודה שזיהית את הקישור השבור. זה קבוע עכשיו.
הקישור מת שוב :(
תוקן שוב. :)
hobodave
2011-05-09 21:46:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לאפות הרבה מאוד דברים מטוגנים בלי לשנות בכלל את המתכון. קחו לדוגמא פופרי ג'ליפניו. המתכון האופייני שלי לפלפר ג'לפניו הוא כדלקמן:

 1. חצוי וזרע כמה פלפלי ג'לפניו
 2. ממלאים בגבינת שמנת
 3. טובלים בביצה
 4. מחכים בפירורי לחם (פנקו או איטלקי מתובל)
 5. מקפיאים לפחות 30 דקות
 6. מטגנים בשמן עמוק עד חום זהוב
 7. ol>

  שלב 5 חשוב כשמטגנים עמוק משהו במילוי גביני או דביק אחר. אם הייתם מטגנים גבינת שמנת בטמפרטורת החדר היא הייתה מתמזגת כמעט באופן מיידי וסביר להניח שתזלוג החוצה לשמן שלכם, והפכה לבלגן מסריח ענק. דבר דומה קורה בעת טיגון עמוק של סניקרס או חטיפי מאדים בטמפרטורת החדר.

  על ידי התחלה עם גבינה קפואה, היא תהיה מספיק חמה מספיק כדי להמיס אך ​​עדיין תהיה בעלת מבנה.

  לתרגום שלב זה לאפיית שלב 5 פשוט הופך להיות אופציונלי. אתה יכול לאפות את אלה בסביבות 325 צלזיוס (160 צלזיוס) עד להזהבה (כנראה 10-15 דקות בערך?) מבלי להקפיא. התנור יהיה חום עדין בהרבה, ואם כן תקבלו מעט דליפת גבינה, זה לא יהיה כל כך נורא. אם הקפאתם אותם הייתם פשוט אופים אותם יותר זמן (כנראה 25-30?).


  אז איך זה חל על דברים אחרים שמטוגנים בדרך כלל? אני חושב שהכל מסתכם בהלחמה. אם זה דורש לחם רטוב אז זה לא מתרגם היטב לאפייה. לְמָשָׁל סניקרס מטוגן בשמן עמוק

  הלחם הטוב ביותר לתרגום היטב לאפייה הוא ביצה פשוטה (אולי קצת חלב) טבילה וחפירה דרך כמה פירורי לחם. אני חושב שהגורם החשוב כאן הוא שמלבד הביצה, הלחמה כבר מבושלת. אז בין אם אתם אופים או מטגנים אתם באמת רק מחממים את האוכל.

  קלפים רטובים המכילים קמח גולמי, לעומת זאת, צריכים להיות מבושלים. תהליך הטיגון מאדה כמעט מיד את כל הלחות מהבלילה הרטובה וגורם לקליפה מטוגנת רכה. תגובה זו אינה יכולה להתרחש בסביבת אפייה, בנוסף הבלילה שלך תתרכך בתחתית התבנית שלך.


  זה אמור לתרגם היטב את הדברים האחרים שאתה מציין, אבל אני לא כל כך בטוח על צ'יפס. יכול להיות שאני טועה כאן (אני לא קונה צ'יפס קפוא), אבל אני מאמין כי צ'יפס קפוא כבר מבושל מראש באופן כלשהו. אני לא בטוח אם זה טיגון חלקי או פר-רתיחה, אבל אני לא חושב שהם גולמיים לגמרי. אותו דבר תקף לגבי טאטרים.

"דבר דומה קורה כשטיגונים עמוקים בסניקרס או בארים של מאדים" - אתה סקוטי, לא? :-)
@Rory: לא, פשוט אמריקאי רעב! הייתה לי רק את הגרסה של סניקרס. כבר אין לנו את מאדים.
Mike Baranczak
2011-05-09 21:49:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פריטי לחם צריכים להיות מטוגנים, נקודה.

תפוחי אדמה הם עניין אחר. אתה יכול להכין צ'יפס לתנור די בקלות - להשתמש בכמות מספקת של שומן כך שכל חתיכה תהיה מצופה בנדיבות, השתמש בתבנית גדולה מספיק כדי לפזר אותם בלי להצטופף, ולאפות על 400 מעלות צלזיוס בערך.

לא נכון. פריטים לחמים רבים ניתנים לאפייה / בישול בתנור. רק אחד שאני משתמש בו http://www.birdseye.co.uk/range/Products/Cod%20 פילטים% 20in% 20 פירורי לחם
מדוע צריך לטגן פריטים לחמים?
Joe
2014-08-26 23:19:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה שיקולים כשמנסים להמיר מטוגן בשמן עמוק לאפוי:

 • פריטים טבולים בסוללה לא עובדים. במקום זאת תצטרך להמיר לחם.
 • אם זה לא מצופה, לעתים קרובות אתה עדיין זקוק לשמן; או לזרוק לקערה עם שמן לפני היד, או לרסס במיסטר שמן.
 • זרימת האוויר היא מאוד חשובה; הציבו פריטים על רשת, וודאו שיש הרבה מקום בין כך שהם לא יאדים זה את זה. אם יש לך תנור הסעה, הפעל את המאוורר; אם לא, ייתכן שתרצה לפתוח את התנור כמה פעמים כדי לאדות לברוח.
 • שמן מחזיק הרבה יותר חום מאוויר. יתכן שתצטרך לבשל פריטים בכדי שהם יתבשלו באופן מלא לפני החוץ / ציפוי השחמה. (ובישול בתנור הוא הרבה יותר איטי).

וטריק אחד:

 • עבור פריטים שטוחים יחסית (למשל, פרוסות אגפל), חממו מראש את תבנית היריעה והגדרו את הפריטים (מצופים שמן, או לחם) על הסדין החם, ואז זרק אותו לתנור שחומם מראש. (אני חושב שקיבלתי את הטריק הזה ממטבח הבדיקה של אמריקה ... אתה יכול גם להקפיץ בתבנית חסינת תנור, ואז לסיים אותו בתנור)

תצטרך לשחק עם זה ... יש פריטים שעדיף לבשל חלקית, ואז לחם אותם ולסיים אותם בתנור; חלקם עדיף להתחיל בחום גבוה עד להשחמה חלקית, ואז לסיים אותם בחום נמוך; אחרים מתחילים טוב יותר בחום נמוך, ואז מסיימים אותם בחום גבוה או מתחת לפלטה.

John
2016-06-03 01:45:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הטיגון העמוק שלי מת. ניסיתי להשתמש בסלסלה באמצע התנור וזה עובד טוב. אני מניח תבנית יריעה על המדף התחתון כדי לתפוס טפטופים. עבור צ'יפס אני מבשל בהסעה 475F. אני זורק אותם לקערת תבלינים ומעט שמן זעיר מאוד. נראה שגם פריטים לחמים עובדים טוב.

tunaranch
2011-05-12 14:17:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהרבה מאכלי נוחות יש הוראות לאפייה או צלייה במקום טיגון. אפילו טריזי תפוחי אדמה. אולי אתה יכול להסתכל על האריזה על מותגים שונים כדי לקבל מושג מה אפשרי?

למה לא חשבתי על זה?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...